Pánske hodinky Hamilton Jazzmaster Chrono Quartz H32612141
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Hamilton
Podobné produkty
HAMILTON JAZZMASTER QUARTZ 40MM H32461141 - JAZZMASTER - ZNAČKY 489 € Skladom
HAMILTON JAZZMASTER QUARTZ 40MM H32461121 - JAZZMASTER - ZNAČKY 489 € Skladom
HAMILTON JAZZMASTER QUARTZ 40MM H32461131 - JAZZMASTER - ZNAČKY 489 € Skladom
HAMILTON JAZZMASTER OPEN HEART AUTO 40MM H32675581 - JAZZMASTER - ZNAČKY 1 239 € Skladom
HAMILTON JAZZMASTER OPEN HEART AUTO 40MM H32675501 - JAZZMASTER - ZNAČKY 1 239 € Skladom
HAMILTON JAZZMASTER OPEN HEART AUTO 40 MM H32675181 - JAZZMASTER - ZNAČKY 1 340 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Hamilton
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Hamilton Jazzmaster Chrono Quartz H32612141
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
12,1 mm
Priemer puzdra
42 mm
Parametre
Značka Hamilton
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA 251.274
Presnosť chodu v sekundách ±20 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 12,1 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 22 mm