hodinky Hamilton Khaki Aviation Pilot Pioneer Mechanical H76419951
Pohon Manuálny
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Minerálne
Hmotnosť 58 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Hamilton
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Hamilton
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Hamilton Khaki Aviation Pilot Pioneer Mechanical H76419951
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
18 mm
Výška puzdra
9,95 mm
Priemer puzdra
36 x 33 mm
Parametre
Značka Hamilton
Určenie Pánske, Dámske, Unisex
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 58 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Letecké, Vojenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Manuálny
Strojček H-50
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 36 x 33 mm
Výška puzdra 9,95 mm
Materiál sklíčka Minerálne
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Sudkové
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 18 mm