| Pohon | Manuálny |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | 36 g |
| Vodotesnosť | 50 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Manuálny
Materiál puzdra
Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
36 g
Vodotesnosť
50 m
Nemecké hodinky Junghans Meister Handaufzug 27/5002.02 zo série Meister nesú odkaz z prvej polovice 20. storočia, keďže hodinky navrhnuté Antonom Zieglerom sa v podobnom štýle vyrábali od 30. do 60. rokov 20. storočia. Dnes sa hodinky vracajú do sortimentu vylepšené o moderné technológie!
Hodinky Junghans Meister Handaufzug 27/5002.02 sú vybavené strojčekom J815.1 s čisto manuálnym náťahom, ktorý vychádza zo švajčiarskeho variantu ETA 7001 Peseux. Rezerva chodu je až 42 hodín.
Ciferník, ktorý pôsobí elegantne vďaka jemne vypracovaným ručičkám a mimo stredu umiestnenej sekundovej ručičke,chráni vypuklé zafírové sklíčko s antireflexnou vrstvou. Vodotesnosť je 50 metrov (5 ATM ) - hodinky teda vydržia aj menší kontakt s vodou, ktorý možno prirovnať napríklad k umývaniu rúk alebo sprchovaniu.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Junghans |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 36 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Nemecké |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Manuálny |
| Strojček | J815.1 |
| Rezerva chodu | 42 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | ±20 s / deň |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Rozmer puzdra | 37,7 mm |
| Výška puzdra | 7,3 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Strieborná |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Zlaté |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Koža |
| Farba náramku | Čierna |
| Dátum | Nie |
| Funkcia | Bez dátumovky, Mimostredná sekundovka |
| Luminiscencia | Nie |
| Batérie | Nie |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Hand-winding Hand-winding Pánske oceľové hodinky Pánske spoločenské hodinky Pánske zlaté hodinky Meister Pánske nemecké hodinky Pánske biele hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske manuálne hodinky Pánske mechanické hodinky Pánske hodinky s koženým remienkom Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Junghans Pánske hodinky Junghans
Junghans – nemecká tradícia od roku 1861. Hodinky Junghans pochádzajú z nemeckého Schrambergu a patria k najúspešnejším nemeckým značkám. Známe sú rady Junghans Meister a Max Bill od rovnomenného dizajnéra, ktorý vtiskol značke Bauhaus dizajn. Technologické patenty potom drží rad Performance.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Junghans.
Modelové rady: Meister Max Bill Erhard Junghans Form Performance Hodiny Max Bill
Informácie o výrobcovi: Uhrenfabrik Junghans GmbH & Co.KG, Geißhaldenstrasse 49, 78713 Schramberg, Nemecko / info@junghans.de
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: