| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Hmotnosť | 43 g |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
43 g
Vodotesnosť
100 m
Elegantné dámske hodinky s jemným vlnovkovým vzorom. Hodinky Junkers Victoria 970.02.08 z modelového radu Victoria sú ideálnou voľbou pre všetky dámy, ktoré uprednostňujú vkusné doplnky v podobe kvalitných nemeckých hodiniek.
Puzdro hodiniek Junkers Victoria 970.02.08 je vyrobené z ušľachtilej ocele a hodinky sedia na ruke vďaka sivému koženému remienku so striebornou tŕňovou sponou.
V jeho vnútri spoľahlivo pracuje švajčiarsky strojček Ronda 715 poháňaný batériou. Je vybavený praktickou dátumovkou na pozícii 3 hodín. Elegantný ciferník vkusne dopĺňa kryštál Swarovski vedľa ukazovateľa dátumu. Všetko chráni zafírové sklíčko, ktoré je mimoriadne odolné proti poškriabaniu.
S priemerom puzdra 36 mm sa hodinky Junkers Victoria 970.02.08 hodia na väčšinu dámskych zápästí.
Vodotesnosť hodiniek je 100 m (10 ATM), takže zvládnu aj väčší kontakt s vodou, napríklad plávanie. Vzhľadom na kožený remienok však odporúčame hodinky pred plávaním odložiť.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Junkers |
| Určenie | Dámske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 43 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Nemecké |
| Použitie | Spoločenské, Univerzálne (GADA) |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Ronda 715 |
| Presnosť chodu v sekundách | -10/+20 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 36 mm |
| Výška puzdra | 8 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Šedá |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Dĺžka puzdra (lug-to-lug) | 42 mm |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 18 mm |
| Materiál pásku | Koža |
| Farba náramku | Sivá |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum |
| Korunka skrutkovacia | Nie |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske oceľové hodinky Dámske spoločenské hodinky Dámske batériové hodinky (Quartz) Dámske hodinky Dámske strieborné hodinky Hodinky Dámske hodinky do 400 EUR Dámske nemecké hodinky Dámske hodinky novinky Dámske hodinky s dátumom Dámske hodinky s oceľovým náramkom Dámske hodinky so zafírovým sklíčkom Dámske univerzálne GADA hodinky Victoria Dámske hodinky Junkers Junkers
Nemecká značka Junkers je priamo spätá s fascinujúcou históriou letectva a značkou legendárnych lietadiel Junkers. A to nielen svojim názvom, ale predovšetkým prevzatím rodinných tradícií a filozofie pôvodnej leteckej značky. Najzaujímavejšie modely hodiniek Junkers vychádzajú z pôvodných vzorov ciferníkov určených pre pilotov a navigátorov – Baumuster A a Baumuster B. Ďalšie modelové rady, ktoré vám predstavíme, spája tematika legendárnych lietadiel a čistých línií bauhausovského designu. Nechýbajú samozrejme veľmi precízne prevedenie, kvalitné švajčiarske a japonské strojčeky a tiež dámske modely.
Logo leteckých hodiniek Junkers nesie bájneho Ikara - lietajúceho človeka. Samotné názvy modelových radov odkazujú na slávne lietadlá. Napríklad Junkers JU 52, Junkers G38 a podobne. Za veľmi podarený máme rad Junkers Bauhaus. Táto značka používa širokú škálu strojčekov (od japonských Seiko či Citizen/Miyota až po ETA Valjoux 7750), preto si v jej ponuke vyberie každý.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Junkers. Viac o značke sa dočítate v článku na blogu.
Značka Junkers: najpilotkovatejšie pilotky a čisté línie z Bauhausu
Informácie o výrobcovi: Junkers Uhren GmbH, Landwehrstraße 61, 80336 Mníchov, Nemecko / uhren@junkers.de
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: