| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Carbonox |
| Materiál sklíčka | Minerál so zafírovou úpravou |
| Hmotnosť | 71 g |
| Vodotesnosť | 200 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Carbonox
Materiál sklíčka
Minerál so zafírovou úpravou
Hmotnosť
71 g
Vodotesnosť
200 m
Spoločnosť Luminox predstavuje hodinky The Guardian v novej limitovanej edícii 961 kusov na počesť roku 1961, keď boli oficiálne založené tímy SEAL amerického námorníctva. Hodinky s priemerom 45 mm sú vyrobené z materiálu CARBONOX™ s jedinečným prvkom na ciferníku vydaným na počesť práce Navy SEAL Foundation.
Hodinky Luminox Navy SEAL 3500 Series The Guardian Limited Edition XS.3505.NSF.N sú súčasťou kolekcie Navy SEAL 3500 Series, ktorá vznikla v spolupráci spoločnosti Luminox a amerických námorných jednotiek SEAL. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť na vysokú vodotesnosť a odolné spracovanie.
Značka Luminox sa v roku 2020 spojila s nadáciou Navy SEAL Foundation. Na ciferníku nových hodiniek Navy SEAL Foundation 3500 sa na 6. hodine nachádza logo nadácie s technológiou Super-LumiNova®, ktoré v tme jasne svieti. Svietiaci emblém je viac než len vizuálny podpis - je to pocta poslaniu nadácie prinášať svetlo, vedenie a nádej tým, ktorí toho toľko obetovali.
Puzdro hodiniek Luminox XS.3505.NSF.N je vyrobené z patentovaného materiálu CARBONOX™, ktorý poskytuje potrebnú odolnosť, ako aj ďalšiu príjemnú vlastnosť - nízku hmotnosť. V kombinácii s gumovým remienkom vážia hodinky len 71 gramov. Vďaka vodotesnosti do 200 metrov možno hodinky používať aj na hlbokomorské potápanie. Na tieto účely sa nepochybne bude hodiť jednosmerne otočná luneta s tríciovým hrotom. Praktické využitie má aj ukazovateľ dátumu umiestnený na tradičnej tretej pozícii. Samozrejmosťou je aj skrutkovacia korunka. Najväčšou prednosťou hodiniek je samozrejme tríciová luminiscencia, ktorá zaručuje čitateľnosť hodiniek v tme bez akéhokoľvek osvetlenia až po dobu 25 rokov.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Luminox |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 200 m |
| Hmotnosť | 71 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Športové, Potápačské, Outdoorové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Ronda 515 |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Carbonox |
| Rozmer puzdra | 45 mm |
| Výška puzdra | 14 mm |
| Materiál sklíčka | Minerál so zafírovou úpravou |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Čierne |
| Šírka pásku | 24 mm |
| Materiál pásku | Guma |
| Farba náramku | Modrá |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Otočná luneta, Korunka skrutkovacia, Trigalight |
| Otočná luneta | Jednosmerne - potápačská |
| Luminiscencia | Trigalight - modrá, oranžová |
| Korunka skrutkovacia | Áno |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske najpredávanejšie hodinky Pánske švajčiarske hodinky Sea Sea Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky s dátumom Pánske športové hodinky Pánske čierne hodinky Pánske limitované edície hodiniek Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Pánske potápačské hodinky Pánske outdoorové hodinky Pánske plastové hodinky Pánske modré hodinky Pánske hodinky s minerálnym sklíčkom Luminox Pánske hodinky Luminox
Názov Luminox vznikol spojením slov Lumi (latinsky svetlo) a Nox (latinsky noc). Značka bola založená v roku 1989 a ponúka hodinky s unikátnou technológiou LLT (samonapájajúce osvetlenie - tritiové trubice), vďaka ktorej na hodinky Luminox uvidíte za každých podmienok. Životnosť luminiscencie je až 25 rokov a je totožná s trigalightom značky Traser. Zárukou kvality je označenie "Swiss made".
Hodinky Luminox vošli do známosti spoluprácou s Navy SEAL, kedy dodali americkému námorníctvu špeciálne vyvinuté hodinky pre nočné misie. Nasledovali objednávky od amerického letectva (Nighthawk Fighter Jet), elitných zložiek či Lockheed Martin. Dnes je Luminox synonymom pre spoľahlivé, odolné hodinky osadené špičkovými technológiami.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Luminox.
Informácie o výrobcovi: Mondaine Watch Ltd., Etzelstrasse 27, 8808 Pfäffikon/SZ, Švajčiarsko / webshop-uk@luminox.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: