Dámske hodinky Orient Star Contemporary RE-ND0102R
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Orient Star
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Orient Star
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Orient Star Contemporary RE-ND0102R
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
14 mm
Výška puzdra
10,2 mm
Priemer puzdra
30 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Orient Star Contemporary RE-ND0102R
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Orient Star
Určenie Dámske
Vodotesnosť 50 m
Záruka 5 rokov
Pôvod Japonské
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček 55C22
Rezerva chodu 40 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±20 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 30 mm
Výška puzdra 10,2 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Vínová
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Open heart Áno
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 14 mm