| Pohon | Automatický |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 30 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť
30 m
Švajčiarske hodinky Oris Artelier Date 01 733 7810 4054-07 8 20 20 vynikajú vynikajúcim spracovaním a decentným dizajnom. Tento elegantný model je ideálny nielen na spoločenské udalosti, ale aj na každodenné nosenie.
Puzdro hodiniek Oris Artelier Date 0173378104054-0782020 je vyrobené z ušľachtilej ocele, rovnako ako ich náramok. Vo vnútri puzdra spoľahlivo pracuje švajčiarsky mechanický strojček Oris 733 (vychádzajúci z modelu Sellita SW200-1) s automatickým naťahovaním. Tento strojček má v sebe uložených 26 kameňov a pracuje s frekvenciou 28 800 polofrekvencií za hodinu (4 Hz). Jeho činnosť možno pozorovať vďaka priehľadnému ciferníku z minerálneho skla. Praktický ukazovateľ dátumu sa nachádza na pozícii 6.
Elegantný a zároveň prehľadný ciferník chráni oblúkové zafírové sklíčko, ktoré je maximálne odolné proti poškriabaniu. Vnútorná antireflexná vrstva zaisťuje čitateľnosť na jasnom svetle. Vodotesnosť týchto hodiniek je 30 m ( 3 ATM), čo znamená len základnú odolnosť voči vode - napríklad pri daždi alebo pri umývaní rúk.
Recenzie a testy:
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Oris |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 30 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | Oris 733-1 |
| Rezerva chodu | 41 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / deň |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 38 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna |
| Veko na závit | Áno |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ |
| Farba náramku | Strieborná |
| Spona | Motýľová spona |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Priehľadné zadné veko |
| Luminiscencia | Ručičky SuperLuminova |
| Ďalšie funkcie | 26 kameňov, 28.800 kmitov/hodina |
| Batérie | Nie |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske automatické hodinky Pánske oceľové hodinky Pánske spoločenské hodinky Pánske švajčiarske hodinky Pánske hodinky s dátumom Pánske strieborné hodinky Pánske čierne hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Pánske mechanické hodinky Artelier Artelier Pánske hodinky s oceľovým náramkom Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Oris Pánske hodinky Oris
Značku Oris založili roku 1904 páni Paul Cattin a Georges Christian vo švajčiarskom meste Hölstein, kde sídlia dodnes. Značka sa postupne rozrastala, až patrila k najväčším zamestnávateľom v regióne av roku 1925 predstavila svoje prvé náramkové hodinky. Nasledovali ďalšie firemné expanzie a míľniky, ako automatické hodinky v roku 1952, alebo prvý chronometer v roku 1967. V sedemdesiatych rokoch spoločnosť prežila tzv. "Quartzovú krízu" a od osemdesiatych rokov sa už plne venovala výrobe kvalitných mechanických hodiniek, vrátane modelov s komplikáciami ako je chronograf, alebo mesačná fáza. To všetko za čo najviac konkurencieschopné ceny, ktoré umožnia vlastniť veľmi kvalitné mechanické hodinky čo najširšej skupine hodinkových fanúšikov.
Túto filozofiu vyznáva značka Oris dodnes a najvyššiu kvalitu výhradne mechanických strojčekov tak nájdete vo všetkých hlavných radoch – teda Culture, Aviation, Diving a Motorsport. Demonštráciou vyspelosti značky je aj niekoľko vlastných in-house strojčekov, ktorých vývoj stále pokračuje.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Oris.
Informácie o výrobcovi: Oris SA, Ribigasse 1, 4434 Hölstein, Švajčiarsko / info@oris.ch
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: