| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | 79 g |
| Vodotesnosť | 50 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
79 g
Vodotesnosť
50 m
PRIM Lyra: perleťový klenot pre modernú ženu
Hľadáte doplnok, ktorý dokonale podčiarkne vašu ženskosť v kancelárii aj počas slávnostného večera? Zoznámte sa s hodinkami PRIM Lyra Lady W02P.13218.B - hodinkami, ktoré boli vytvorené pre ženu, ktorá oceňuje prvotriednu kvalitu, eleganciu a aktuálne módne trendy.
Hodinky PRIM Lyra vás na prvý pohľad zaujmú perleťovým ciferníkom, ktorý v závislosti od svetla rozohráva hru obľúbených lesklých farieb. Ciferník je vkusne vybavený fazetovými indexmi a doplnený jemným tlačeným minútovým počítadlom pre dokonalý prehľad o čase.
Puzdro a náramok sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 316L. Kombinácia brúseného a lešteného povrchu dodáva hodinkám dynamický a luxusný vzhľad. Bezpečnosť ciferníka zaisťuje zafírové sklíčko, ktoré je nielen prakticky odolné proti poškriabaniu, ale vďaka antikorovej a antireflexnej vrstve zaručuje dokonalú čitateľnosť bez odtlačkov prstov a odleskov.
Vlastniť hodinky PRIM Lyra znamená vlastniť originál. Táto špeciálna edícia je limitovaná len na 200 kusov, z ktorých každý nesie svoje vlastné jedinečné sériové číslo. Hodinky sa dodávajú v elegantnej škatuľke so záručným listom, čo z nich robí aj ideálny darček k významným životným udalostiam.
Vodotesnosť 50 m (5 ATM) zaručuje odolnosť voči vode počas bežného používania. Do bazéna si však hodinky radšej zoberte zo zápästia.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Prim |
| Určenie | Dámske |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 79 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | České |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Presnosť chodu v sekundách | ±20 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 31 mm |
| Výška puzdra | 8 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Modrá perleť |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 18 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ |
| Farba náramku | Strieborná |
| Spona | Posuvná zaklapovacia |
| Dátum | Nie |
| Funkcia | Bez dátumovky |
| Luminiscencia | Nie |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske hodinky podľa značky Dámske oceľové hodinky Dámske spoločenské hodinky Dámske batériové hodinky (Quartz) Dámske hodinky Dámske strieborné hodinky Dámske hodinky do 400 EUR Quartz Quartz Dámske české hodinky Dámske hodinky novinky Dámske modré hodinky Dámske hodinky s oceľovým náramkom Dámske hodinky so zafírovým sklíčkom Hodinky darček pre ženu Prim Prim
Myšlienka výroby československých náramkových hodín sa objavila hneď po skončení druhej svetovej vojny. Cieľom vtedajšieho vedenia bolo znížiť závislosť od dovozu, najmä zo západných európskych krajín. Náramkové hodinky sa v Československu dovtedy nevyrábali.
Na jeseň 1949 bol Adolf Martínek poverený výstavbou novej továrne a prípravou hromadnej výroby náramkových hodín. Spolu so svojimi prvými 15 kolegami sa pustil do práce v nevyužitej budove Národného výboru v Novom Meste nad Metují na úlohe, ktorú v tom čase dokázalo splniť len osem krajín sveta.
Prvé československé náramkové hodinky si záujemcovia zakúpili v roku 1958. Najskôr však bolo potrebné vybrať značku, pod ktorou sa náramkové hodinky budú vyrábať.
Bola zvolená značka PRIM, ktorá sa v tom čase používala aj pre hodinky vyrábané v iných továrňach patriacich národnému podniku Chronotechna. Spočiatku sa používalo rovnaké logo ako pre budíky a nástenné hodiny nazývané „bochník“. Neskôr však bol grafický dizajn zjednodušený, aby vyhovoval požiadavkám moderného dizajnu ciferníka. Autorom takzvaného „stojaceho“ loga PRIM, ktoré sa používa na náramkových hodinkách od 70. rokov 20. storočia, je dizajnér Josef Žid. Do 90. rokov 20. storočia patrilo k práci dizajnéra aj navrhovanie hodín, preto bol Josef Žid poverený návrhom novej značky. Potrebu nového grafického dizajnu značky ďalej podporila skutočnosť, že v roku 1969 sa závod na výrobu hodiniek v Novom Meste nad Metují stal úplne nezávislým a získal názov, ktorý nesie dodnes – ELTON.
Informácie o výrobcovi: ELTON hodinářská, a.s., Náchodská 2105, 549 01 Nové Město nad Metují, Česká republika / info@prim.cz
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: