Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Hardlex
Hmotnosť
130 g
Vodotesnosť
100 m
Pánske náramkové hodinky Seiko SRPH89K1 majú jednoduchý, čistý ciferník a elegantný dizajn, vďaka ktorému sú vhodným doplnkom ku košeli alebo saku. Vďaka svojej výbave je však vhodný aj na každodenné nosenie.
Oceľové puzdro hodiniek Seiko SRPH89K1 dopĺňa náramok z piatich článkov z rovnakého materiálu. Zelený ciferník s paličkovými indexmi na hodinových pozíciách a minútovou stupnicou po obvode je chránený tvrdeným minerálnym sklom Hardlex. Na zachovanie čistoty ciferníka a klasického vzhľadu sú použité elegantné dauphinské ručičky a hodinky sú vybavené funkciou iba dátumu na pozícii tretej hodiny. Srdcom hodiniek je mechanický samonáťahový strojček 4R35 s rezervou chodu až 41 hodín.
Vodotesnosť hodiniek je 100 m - vydržia kontakt s vodou nielen pri umývaní rúk a sprchovaní, ale aj pri plávaní. Hodinky potešia svojich majiteľov priehľadným viekom, ktorý umožňuje sledovať chod automatického strojčeka. Priemer puzdra je 41,2 mm.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Seiko |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 130 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Japonské |
| Použitie | Spoločenské |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | 4R35 |
| Rezerva chodu | 41 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | Maximálna odchýlka +45 až -35 s / deň |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 41,2 mm |
| Výška puzdra | 11,8 mm |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Zelená |
| Veko na závit | Áno |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ |
| Farba náramku | Strieborná |
| Spona | Preklápacia |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske oceľové hodinky Pánske spoločenské hodinky Pánske japonské hodinky Pánske mechanické hodinky Hodinky darček pre muža Automatic Automatic Seiko
Hodinky Seiko siahajú svojou históriou až do roku 1881. Tieto japonské hodinky doslova zmenili svojimi patentmi svet hodinárčiny a vďačíme im za neuveriteľný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron spôsobili revolúciu a stali sa štandardom pre ostatné značky. Spoločnosť Seiko osadzuje svoje hodinky strojčekmi vlastnej výroby a vyrába si aj svoje batérie, ktoré udržia hodinky v chode až 5 rokov. Firma je tiež sponzorom majstrovstiev sveta, olympiád a iných akcií, vďaka čomu má veľkú obľubu medzi športovcami.
Seiko už dlhé roky patrí medzi absolútne svetové špičky v hodinárskom priemysle. So svojim mottom "inovácia a elegancia" tak prináša pokrokovú technológiu v dokonalom prevedení. Medzi pyšných majiteľov Seiko hodiniek patrí napríklad Sean Connery, Novak Djokovic a Darya Klishina.
Informácie o výrobcovi: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: