100%
zákazníkov doporučuje

Dlžníci a čierna listina

DlužníciBohužiaľ sa medzi našimi skvelými zákazníkmi občas nájde taký, ktorý sa nás snaží podviesť, obalamutiť alebo rovno okradnúť. Aby sme tak ochránili aj iných podnikateľov, prinášame zoznam týchto dlžníkov.

  1. Patrik Pavlík - aktuálny dlh 3032 Kč
    Údaje o dlžníkovi: email: mercurialpatrik@seznam.cz, tel.: 704504052, adresa: Patrik Pavlík, Slepá 54, Hovorčovice 25064
  2. Jan Novák - aktuálny dlh 4190 Kč
    Vydával sa za Krajské regionální centrum - Region Krušnohoří.
    email: euroregion.krusnohori@post.cz, tel.: 608209865, adresa: Jan Novák, Na Lávce 5, Praha 10600

Ak Vám uvedení ľudia tiež dlhujú peniaze, budeme radi, keď sa nám ozvete. Tento zoznam by mal totiž slúžiť aj na vyhľadanie ďalších veriteľov a na možné postúpenie pohľadávky.

Dlžíte nám peniaze?

Môže sa to stať. Sme iba ľudia a vždy sa snažíme s každým dohovoriť. Postupne Vás kontaktujeme o výške pohľadávky, ktorú voči Vám máme. Pokiaľ nereagujete dlhšiu dobu, ani na opakované žiadosti (na telefón, email a podobne), pošleme Vám predžalobnú výzvu (za pomoci nášho právnika) a následne všetko odovzdáme na súd.

Jeden z našich ďalších krokov je registrácia neplatiča na server Centralniregistrdluzniku.cz, čo môže mať bohužiaľ vplyv na jeho súkromný aj profesijný život.

Hoci nás mrzí, že to musíme riešiť, tiež máme svoje povinnosti voči našim zamestnancom a dodávateľom. Každá ďalšia neuhradená faktúra pre nás znamená komplikácie.

Kam ďalej?0 hodinky v porovnaní Zobraziť

Nič sa nenašlo