| Pohon | Automatický |
| Materiál puzdra | Nerezová oceľ |
| Materiál sklíčka | Akryl |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 50 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Nerezová oceľ
Materiál sklíčka
Akryl
Hmotnosť
Vodotesnosť
50 m
Hodinky Timex Automatic TW2Y07500UK sú súčasťou reedície populárnych modelov, ktoré boli pôvodne uvedené na trh v roku 1983. Ide o klasické spoločenské hodinky charakteristické zaobleným štvorcovým tvarom puzdra, známym aj ako "televízny ciferník".
Pri tejto modernej reedícii bol dizajn hodiniek vylepšený. Puzdro modelu s priemerom 34 mm je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lešteným a brúseným povrchom. V ňom je zasadený elegantný čierny ciferník, ktorý upúta pozornosť predovšetkým svojou jednoduchosťou a nekomplikovaným dizajnom. Tenké ručičky a indexy sú v rovnakom štýle. Hodinky majú aj vkusne zakomponované okienko s dátumovkou na pozícii 3 hodín. Všetko je chránené akrylovým sklíčkom.
Model so samonáťahom poháňa japonský automatický strojček Miyota 8215 s 21 drahokamami a rezervou chodu približne 42 hodín. Vodotesnosť hodiniek je stanovená na 50 m ( 5 ATM), a preto zvládnu bežný kontakt s vodou pri umývaní rúk. Hodinky sú vybavené koženým remienkom so šírkou 20 mm.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | TIMEX |
| Určenie | Pánske, Dámske, Unisex |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | Miyota 8215 |
| Rezerva chodu | 42 hodín |
| Materiál puzdra | Nerezová oceľ |
| Rozmer puzdra | 34 mm |
| Výška puzdra | 12 mm |
| Materiál sklíčka | Akryl |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Hranaté |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Koža |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | áno |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske automatické hodinky Dámske oceľové hodinky Dámske spoločenské hodinky Pánske automatické hodinky Pánske oceľové hodinky Pánske spoločenské hodinky Dámske strieborné hodinky Pánske hodinky s dátumom Pánske strieborné hodinky Dámske čierne hodinky Dámske hodinky do 400 EUR Pánske čierne hodinky Pánske hodinky do 400 EUR Dámske hodinky novinky Pánske hodinky novinky Dámske mechanické hodinky Pánske mechanické hodinky Dámske hodinky s dátumom Dámske hodinky s koženým remienkom Pánske hodinky s koženým remienkom Dámske hodinky s plastovým sklíčkom Pánske hodinky s plastovým sklíčkom Dámske hodinky TIMEX Pánske hodinky TIMEX TIMEX
Timex je americká značka cenovo dostupných hodiniek, ktorá bola založená už v roku 1854 vo Waterbury v štáte Connecticut, kde sídli dodnes. Výrobca sa v súčasnosti sústredí na výrobu celého radu rôznych druhov hodiniek, od čisto športových digitálnych Ironman (legendárny je napríklad tento model z 90. rokov) až po formálne mechanické Marlin alebo veľmi populárny a dizajnovo mimoriadne vydarený retro rad Q Reissue, ktorý vychádza z každodenných hodiniek zo 70. až 90. rokov.
Hodinky od tohto výrobcu si v priebehu desaťročí právom vyslúžili reputáciu výborného pomeru ceny a výkonu, ktorý je pri "bežnom" dennom nosení samozrejme veľmi vítaný. Synonymom pre Timex je ich slogan 'It takes a licking and keeps on ticking', ktorý firma začala používať v 50. rokoch minulého storočia.
V dnešnej dobe je Timex notoricky preslávený početnými kolaboráciami so známymi i menej známymi značkami a osobnosťami, z ktorých často vznikajú unikátne a zberateľsky cenené kúsky. Prvá významná spolupráca tohto druhu uzrela svetlo sveta už v roku 1930, kedy Timex vydal spoločne so spoločnosťou Disney rad hodiniek inšpirovaných Mickey Mousom - tie ich vtedy dokonca zachránili pred finančným krachom.
Informácie o výrobcovi: Timex.com, Inc., 6 Armstrong Road, Shelton, CT 06484, USA / 1-203-346-5000
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: