| Pohon | Automatický |
| Materiál puzdra | Titán |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Hmotnosť | 82 g |
| Vodotesnosť | 200 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Titán
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
82 g
Vodotesnosť
200 m
Športový model Timex TW2W73800UK z kolekcie Deepwater sú cenovo dostupné hodinky, ktoré udržia krok aj v náročných podmienkach.
Na 41 mm titánovom puzdre je použitá brúsená povrchová úprava. Čierny ciferník slúži ako pozadie pre výrazné masívne ručičky a indexy - oba sú vybavené luminiscenciou Superluminova. Hodinky sú vybavené okienkom s dátumovkou na pozícii 3 hodín a skrutkovacou korunkou. Všetko chráni zafírové sklíčko, ktoré je vysoko odolné proti poškriabaniu.
Automatické hodinky majú vodotesnosť 200 m ( 20 ATM), takže zvládnu nielen základný kontakt s vodou, ale aj plávanie. Model je vybavený čiernym gumeným remienkom so šírkou 22 mm a tŕňovou sponou. Vďaka systému Quick Release však môžete pohodlne pridať silikónový remienok v inej farbe.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | TIMEX |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 200 m |
| Hmotnosť | 82 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Športové, Potápačské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Automatický |
| Materiál puzdra | Titán |
| Rozmer puzdra | 41 mm |
| Výška puzdra | 13 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna |
| Veko na závit | Áno |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 22 mm |
| Materiál pásku | Kaučuk |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | áno |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Korunka skrutkovacia |
| Luminiscencia | SuperLumiNova |
| Korunka skrutkovacia | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Pi 9-19
So-Ne 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske automatické hodinky Pánske hodinky s dátumom Pánske hodinky v zľave Pánske strieborné hodinky Pánske športové hodinky Pánske titánové hodinky Pánske čierne hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Black Friday Pánske mechanické hodinky Pánske potápačské hodinky Unisex hodinky Black friday Výpredaj hodiniek Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Pánske hodinky TIMEX TIMEX
Timex je americká značka cenovo dostupných hodiniek, ktorá bola založená už v roku 1854 vo Waterbury v štáte Connecticut, kde sídli dodnes. Výrobca sa v súčasnosti sústredí na výrobu celého radu rôznych druhov hodiniek, od čisto športových digitálnych Ironman (legendárny je napríklad tento model z 90. rokov) až po formálne mechanické Marlin alebo veľmi populárny a dizajnovo mimoriadne vydarený retro rad Q Reissue, ktorý vychádza z každodenných hodiniek zo 70. až 90. rokov.
Hodinky od tohto výrobcu si v priebehu desaťročí právom vyslúžili reputáciu výborného pomeru ceny a výkonu, ktorý je pri "bežnom" dennom nosení samozrejme veľmi vítaný. Synonymom pre Timex je ich slogan 'It takes a licking and keeps on ticking', ktorý firma začala používať v 50. rokoch minulého storočia.
V dnešnej dobe je Timex notoricky preslávený početnými kolaboráciami so známymi i menej známymi značkami a osobnosťami, z ktorých často vznikajú unikátne a zberateľsky cenené kúsky. Prvá významná spolupráca tohto druhu uzrela svetlo sveta už v roku 1930, kedy Timex vydal spoločne so spoločnosťou Disney rad hodiniek inšpirovaných Mickey Mousom - tie ich vtedy dokonca zachránili pred finančným krachom.
Informácie o výrobcovi: Timex.com, Inc., 6 Armstrong Road, Shelton, CT 06484, USA / 1-203-346-5000
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: