Dámske hodinky Tissot Carson Premium Lady Moonphase T122.223.16.353.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 75 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Tissot
Podobné produkty
TISSOT PRX 25 MM T137.010.11.351.00 - PRX - ZNAČKY 335 € Skladom
TISSOT GENTLEMAN AUTOMATIC 38 MM T165.807.11.041.00 - GENTLEMAN - ZNAČKY 790 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot Carson Premium Lady Moonphase T122.223.16.353.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
16 mm
Výška puzdra
7,4 mm
Priemer puzdra
32 mm
Parametre
Značka Tissot
Určenie Dámske
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 75 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA F05.841
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 32 mm
Výška puzdra 7,4 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Tyrkysová
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 16 mm