| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | 115 g |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
115 g
Vodotesnosť
100 m
Hodinky Tissot T-Race MotoGP 2026 Limited Edition T141.417.37.422.00 sú súčasťou podradenej série T-Sport a T-Race. Tento modelový rad sa vyznačuje dizajnom inšpirovaným motoristickým športom, ako ich oficiálna časomiera súťaže MotoGP od roku 1999.
MotoGP ("Majstrovstvá sveta motocyklov") je séria motocyklových pretekov. Tradične sa delí na niekoľko kategórií, dnes sú to triedy Moto3, Moto2 a MotoGP. Posledná menovaná trieda sa považuje za vrchol motocyklového športu, za akýsi motocyklový ekvivalent Formuly 1. Ide o najstarší motoristický šampionát na svete, ktorého prvý ročník sa konal v roku 1949. Hodinky sa vyrábajú v limitovanej edícii 8 000 kusov. Hodinky sa dodávajú v škatuľke v tvare prilby.
Hodinky Tissot T1414173742200 poháňa švajčiarsky batériový strojček ETA G10.212 PowerDrive. Vďaka tomuto atribútu môžete počítať s maximálnou dennou odchýlkou presnosti chodu +/- 0,1 sekundy. Okrem funkcie času je vybavený aj ukazovateľom dátumu medzi indexmi 4 až 5. Model ponúka aj funkciu stopiek s presnosťou merania do 1/10 sekundy.
Puzdro hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele v čiernej PVD úprave. Na zápästí hodinky drží čierny gumový remienok s tŕňovou sponou. Ciferník je chránený zafírovým sklíčkom, ktoré je vysoko odolné proti poškriabaniu. Vďaka vodotesnosti do 100 metrov (10 ATM) nie je potrebné hodinky sťahovať z ruky ani pri plávaní či šnorchlovaní. Budú skvelým partnerom nielen na každodenné nosenie, ale aj na športovanie vo vode a na súši.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Tissot |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 115 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Športové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | ETA G10.212 Powerdrive |
| Presnosť chodu v sekundách | +/- 0,1 s /deň |
| Presnosť merania stopiek | 1/10 sek. |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Rozmer puzdra | 45 mm |
| Výška puzdra | 11,8 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Červená |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Čierne |
| Šírka pásku | 14 mm |
| Materiál pásku | Guma |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Stopky, Tachymeter |
| Stopky | Áno |
| Tachymeter | Áno |
| Luminiscencia | Ručičky a indexy SuperLuminova |
| Ďalšie funkcie | Indikácia slabej batérie (EOL) |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
MotoGP MotoGP Pánske hodinky so stopkami Pánske oceľové hodinky Pánske švajčiarske hodinky Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky s dátumom Pánske športové hodinky Special Collection Pánske čierne hodinky Pánske limitované edície hodiniek T-Sport Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky T-Race T-Race Pánske červené hodinky Pánske hodinky Tissot Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Tissot
Tissot je značka s tradíciou od roku 1853 a v súčasnosti ide o najväčšieho švajčiarskeho výrobcu hodiniek. Značku založil Charles-Félicien Tissot v mestečku Le Locle v podhorí Jury a "plus" v logu značky symbolizuje švajčiarsku kvalitu a spoľahlivosť, ktorou sú hodinky Tissot vo svete preslávené.
Cieľ pána Tissota bolo vyrobiť skvelé hodinky za skvelú cenu a zároveň byť "tradičným inovátorom". Medzi míľniky patria napríklad Tissot Antimagnétique (1930) – prvé antimagnetické hodinky, Tissot Idea (1971) – prvé plastové mechanické hodinky alebo Tissot T-Touch Expert Solar (2014) – prvé solárne poháňané dotykové hodinky.
Tissot je oficiálnym partnerom Tour de France, pretekov Moto GP, hokeja alebo basketbalu a ponúka kolekcie s týmito športmi spojené.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Tissot. Viac na TissotWatches.com.
Informácie o výrobcovi: Tissot SA, Chemin des tourelles 17, 2400 Le Locle, Švajčiarsko / info@tissot.ch
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: