100%
zákazníkov doporučuje

Zajtra u Vás

Zítra u vásKeďže držíme väčšinu hodiniek skladom, sme schopní Vám ich dodať do 24 hodín od objednania.

To tiež znamená, že si v našej predajni môžete väčšinu hodiniek z kolekcie osobne prezrieť a vyskúšať.

Vždy robíme maximum pre to, aby ste hodinky mali čo najskôr na svojej ruke. Optimálne je, pokiaľ stihnete objednávku do 14:00, potom stihneme všetko odoslať. O včasné doručenie sa ale pokúsime aj v prípade neskoršej objednávky.

Pokiaľ je u hodiniek uvedené Skladom, tak sú hodinky fyzicky v našej predajni. Ak je u hodiniek uvedené Doručíme do + dátum, tak sú skladom u nášho distribútora a u nás budú do 1 dňa od objednania. V takom prípade garantujeme dodanie do 2 dní od objednania. Vždy je však možné dodanie ešte urýchliť expresným dovozom. Potom aj od distribútora môže dodanie trvať iba 24 hodín. Ohľadom tejto možnosti nám stačí zavolať.

Doprava hodiniek zdarma

Spolupracujeme so skúsenými a rokmi preverenými dopravcami, ktorým úplne dôverujeme. Preto Vám môžeme zaručiť kvalitu a rýchlosť doručenia hodiniek. Doprava je u nás zdarma!

Balenie hodiniek

Jak balíme hodinkyZabaleniu hodiniek venujeme extrémnu pozornosť. Celý proces sme pre Vás natočili na video, aby ste mali istotu, že hodinky od nás pôjdu naozaj bezpečne zabalené (navyše je zásielka poistená). Zobraziť proces balenia.

Ďalšie výhody s Helveti.sk

Prečítajte si ďalšie dôvody - prečo si kúpiť hodinky u nás.

0 hodinky v porovnaní Zobraziť

Nič sa nenašlo