| Pohon | Ladičkový strojček Accutron |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ 904L |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | Water resistant |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Ladičkový strojček Accutron
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ 904L
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
Vodotesnosť
Water resistant
Model Accutron Spaceview 314 26A211 predstavujú návrat jednej z najdôležitejších inovácií v hodinárstve, legendárneho strojčeka Accutron, ktorý v 60. rokoch 20. storočia nanovo definoval presnosť merania času. Nová generácia hodiniek Spaceview 314 preberá ikonický dizajn zo 60. rokov a oživuje ho v modernom, technicky vyspelom dizajne.
Tak ako v minulosti, aj Accutron Spaceview 314 odhaľuje strojček namiesto použitia klasického ciferníka, čím zdôrazňuje technológiu, ktorá je nielen zaujímavá na pohľad, ale skutočne krásna. Pohľad na ciferník je tak pohľadom na mostíky, prevody, rezistory, cievky a ladičku strojčeka. Nie náhodou sa ladička stala symbolom značky a oslavou hodinárskych inovácií.
Netradičný ciferník je chránený oblúkovým zafírovým sklíčkom. Strieborný kruh s minútovou stupnicou, doplnený luminiscenčnými hodinovými indexmi a výraznými ručičkami, zabezpečuje jednoduché čítanie času. Pre lepšiu čitateľnosť za zhoršených svetelných podmienok sú luminiscenčné aj ručičky.
Puzdro z leštenej ocele 904L ponúka jednoduché línie a poteší ergonomicky umiestnenou korunkou na 4. hodine, ktorá poskytuje väčší komfort pri nosení a čistejší profil puzdra. Puzdro dopĺňa prémiový remienok z talianskej teľacej kože v čiernej farbe, zakončený podpísanou skladacou sponou.
Hodinky poháňa ručne montovaný strojček Accutron Y230, ktorý je modernou interpretáciou pôvodného strojčeka. Vibruje s frekvenciou 360 Hz, čím vytvára charakteristický jemný bzučiaci tón v F a, samozrejme, zabezpečuje plynulý, neprerušovaný chod sekundovej ručičky. Presnosť strojčeka je v rozmedzí ±2 s/deň.
Na výrobu strojčeka boli použité moderné materiály, ako napríklad kremík a zliatina Elinvar, ktoré zvyšujú frekvenčnú stabilitu, odolnosť a účinnosť prenosu energie. Pohľad cez zafírové sklíčko a priehľadné vieko odhaľuje ozdoby v podobe skosených leštených hrán, perlete, ženevských prúžkov alebo jemne matných povrchov.
Hodinky Accutron Spaceview 314 26A211 nie sú len dizajnovým odkazom na éru dobývania vesmíru, ale aj skutočným návratom k technológii, ktorá sa po nástupe quartzových hodiniek považovala za vyhynutú. Výroba hodiniek Accutron Spaceview 314 si vyžaduje špecializovanú ručnú montáž a reguláciu, čo prirodzene obmedzuje výrobu a podčiarkuje exkluzivitu modelu.
Priemer puzdra hodiniek je veľmi pohodlných 39 mm pre väčšinu zápästí. Hodinky sú odolné voči vlhkosti.
Accutron Spaceview 314 26A211 oslavujú 65 rokov od uvedenia prvého ladiaceho modelu a 150 rokov značky Bulova. Ide o znovuzrodenú ikonu hodinárovej histórie, ktorá v sebe spája futuristickú estetiku 60. rokov, použitie moderných materiálov a vizuálnu a zvukovú jedinečnosť ladiaceho strojčeka. Pre fanúšikov technických rarít a historických míľnikov sú rozhodne zaujímavou voľbou.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Bulova |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | Water resistant |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Ladičkový strojček Accutron |
| Strojček | Y230 |
| Presnosť chodu v sekundách | ±2 s / deň |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ 904L |
| Rozmer puzdra | 39 mm |
| Výška puzdra | 13,4 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Zelená |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 18 mm |
| Materiál pásku | Koža |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | preklápacia spona s bočným zapínaním |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Nie |
| Funkcia | Bez dátumovky |
| Luminiscencia | Ručičky a body |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Pi 9-19
So-Ne 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Accutron Accutron Pánske hodinky Bulova Pánske oceľové hodinky Pánske spoločenské hodinky Pánske zlaté hodinky Pánske strieborné hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Pánske hodinky s koženým remienkom Bulova Hodinky darček pre muža Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Pánske zelené hodinky
Príbeh značky Bulova začína v r. 1875 a má korene v Čechách. Zakladateľom bol totiž český rodák Josef Bulova, ktorý v New Yorku zakladá J. Bulova Company. Podarilo sa mu vybudovať veľkú hodinársku manufaktúru. V roku 1912 bola výroba presunutá do švajčiarskeho Bielu. Okrem vývoja technologických noviniek bodovala firma aj na poli marketingu. Ako prvá využila televízne reklamy.
Najväčšie úspechy dosahovala Bulova vo vývine elektronicky poháňaných hodiniek. Vrcholom bolo uvedenie systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O ďalší legendárny moment sa postaral americký astronaut David Scott. Ten pri misii Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na prechádzku po Mesiaci.
Značka Bulova nezaháľa a ďalej ponúka špičkové produkty na poli presnosti. V ponuke nájdeme High performance quartz strojček pracujúci na vysokej frekvencii (262 kHz) s presnosťou cca 10s za rok, prípadne strojček Curv, ktorý je navyše prvým zahnutým strojčekom s chronografom na svete.
Modelové rady: Archive Series Automatic Classic Curv Crystal Diamond Grammy Modern Marine Star Precisionist Rubaiyat Accutron
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Bulova.
Informácie o výrobcovi: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: