| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť
100 m
Úspech pechotných operácií počas druhej svetovej vojny umožnili lietadlá Airacobra, ktoré podporovali jednotky z oblohy. Tak ako bolo toto bojové lietadlo dôležité pre pilotov a misiu, hodinky Aviator Airacobra ponúkajú rovnakú spoľahlivosť s vintage vzhľadom inšpirovaným týmto úctyhodným vojnovým hrdinom. Hodinky Aviator Airacobra sú vyrobené z prvotriednych materiálov a spájajú vojenskú precíznosť s klasickým vzhľadom.
Hodinky Aviator Airacobra odrážajú robustný, klasický vzhľad s brúseným a dobre proporcionálnym puzdrom s priemerom 42,8 milimetra a svojím dizajnom vychádzajú priamo z histórie. Jeho nadrozmerná korunka ponúka dobrý úchop, čo je výhodné najmä v kombinácii s autentickými pilotnými rukavicami zo 40. rokov. Srdcom hodiniek Aviator Airacobra 43 Type A V.1.38.0.321.4 je švajčiarsky strojček Ronda 6003.D poháňaný batériou.
Ciferník, ktorý evokuje ducha pilotnej kabíny, je navrhnutý s matnou zrnitou textúrou, ktorá dodáva hodinkám prístrojovejší dojem. Jeho minimalistické, vysokokontrastné ručičky a číslice zaručujú vynikajúcu prehľadnosť a čitateľnosť, zatiaľ čo okienko s dátumovkou na pozícii 3 hodín umocňuje jeho jedinečný dizajn. Každý detail bol premyslený tak, aby sa v ňom snúbila autenticita so vzhľadom inšpirovaným letectvom.
Hodinky Aviator Airacobra 43 Type V.1.38.0.321.4 s priemerom puzdra 42,8 mm sa hodia na väčšinu pánskych zápästí. Vďaka vodotesnosti 10 ATM sú tieto hodinky skvelým spoločníkom nielen vo vzduchu, ale aj pri plávaní vo vode.
Recenzie, články a testy:
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Aviator |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Letecké, Univerzálne (GADA) |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Ronda 6003.D |
| Presnosť chodu v sekundách | ±10 s / měsíc |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 42,8 mm |
| Výška puzdra | 9,95 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Oranžová |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Koža |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | Tŕňová |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum |
| Luminiscencia | Ručičky, číslice a indexy Super-LumiNova |
| Korunka skrutkovacia | Nie |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
Pi-So 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Airacobra Airacobra Airacobra 43 Type A Airacobra 43 Type A Pánske hodinky Pánske oceľové hodinky Pánske švajčiarske hodinky Hodinky Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky s dátumom Pánske strieborné hodinky Pánske hodinky do 400 EUR Aviator Pánske letecké hodinky Pánske univerzálne GADA hodinky Pánske hodinky s koženým remienkom Pánske oranžové hodinky Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Pánske hodinky Aviator
Značka Aviator sa zrodila z vášne pre inovatívny dizajn a vynikajúce remeselné spracovanie. Od roku 2000 sa značka venuje výrobe moderných pilotných hodiniek nielen pre leteckých profesionálov, ale pre všetkých nadšencov hodiniek.
Pri navrhovaní každých jedinečných pilotných hodiniek vo výskumnom a vývojovom zariadení v kontrolnej veži regionálneho letiska vo švajčiarskom meste Jura sa zamestnanci obracali k hrdinom minulosti, snílkom dneška a inovátorom zajtrajška, aby organicky spojili ducha letectva vo funkcii a dizajne. Aviator nielenže čerpá inšpiráciu z minulosti, ale úzko spolupracuje s profesionálnymi pilotmi pri navrhovaní každých hodiniek, aby dosiahol bezchybnú funkčnosť v reálnych podmienkach lietania.
Vďaka vášnivému výskumu a vývoju sú všetky hodinky vytvorené ako pripomienka toho, aby ste si stále kládli vysoké ciele, aby ste aj vy mohli pristáť presne tam, kde chcete byť.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Aviator.
Informácie o výrobcovi: Aviator Watch S.A., 2 Chemin du val, CH-2900 Porrentruy, Švajčiarsko / aviator@aviatorwatch.ch
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: