Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Titán
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
28 g
Vodotesnosť
50 m
Pánske hodinky Boccia Titanium 3625-01 majú biely ciferník so striebornými indexmi. Ručičky a indexy sú luminiscenčné. Ciferník je chránený zafírovým sklíčkom a dátumovka sa nachádza v pravej časti ciferníka. Titánové puzdro dopĺňa hnedý kožený remienok s bielym prešívaním. Vďaka priemeru puzdra 36 mm odporúčame tieto hodinky zákazníkom s menšími rukami.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Boccia Titanium |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 28 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Nemecké |
| Použitie | Spoločenské |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Miyota |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Titán |
| Rozmer puzdra | 36 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Biela |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 18 mm |
| Materiál pásku | Koža |
| Farba náramku | Hnedá |
| Spona | Tŕňová |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum |
| Luminiscencia | Ručičky SuperLuminova |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske spoločenské hodinky Pánske titánové hodinky Pánske nemecké hodinky Outside Outside Boccia Titanium
Nemecká firma Boccia Titanium sa špecializuje na výrobu hodiniek z titánu a keramiky. Titán neobsahuje nikel a je teda úplne antialergický. Hodinky Boccia Titanium spájajú nemeckú precíznosť spracovania s dokonalým materiálom. Nie náhodou sa tak stali v Nemecku najpredávanejšou značkou do 500 €.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Boccia Titanium.
Informácie o výrobcovi: Tutima Uhrenfabrik GmbH, Trendelbuscher Weg 16-18, 27770 Ganderkesee, Nemecko / info@bocciatitanium.de
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: