| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť
100 m
Hodinky Bulova Racer Chronograph 98B468 na prvý pohľad zaujmú svojím výrazným dizajnom inšpirovaným svetom motoristického športu. Kolekcia chronografov Racer je postavená na historickom zapojení značky Bulova do automobilových pretekov - od pretekov minikár až po najvyššie úrovne motoristického športu, a je štýlovým vyjadrením pretekárskej histórie a vášne značky pre rýchlosť.
Oceľové puzdro svojimi dynamickými líniami pripomína aerodynamické tvary športových automobilov. Športový štýl umocňuje aj výrazná tachymetrická luneta v kombinácii zelenej a čiernej farby alebo robustné tlačidlá chronografu evokujúce ovládacie prvky pretekárskych vozidiel. Puzdro dopĺňa oceľový náramok ukončený motýľovou sponou, ktorá je vybavená systémom rýchleho uvoľnenia.
Zelený ciferník ponúka vynikajúcu prehľadnosť a luminiscencia na ručičkách a indexoch zaručuje dobrú čitateľnosť pri prechode do tmy. Ciferník je chránený zafírovým sklíčkom s vnútornou antireflexnou vrstvou.
Model je vybavený ukazovateľom dátumu, 24-hodinovým ukazovateľom času a stopkami. Stopky, pomocou ktorých možno merať intervaly 59 min a 59 s s presnosťou na 1/1 sekundu, sa ovládajú tlačidlami na bočnej strane puzdra - horným sa stopky spúšťajú a zastavujú, spodným sa meranie vynuluje. Zobrazenie 24-hodinového času sa potom nachádza na subciferníku na pozícii 3 hodín.
Hodinky poháňa spoľahlivý batériový strojček Miyota 0S21. S priemerom puzdra 42 mm hodinky dokonale padnú na väčšinu pánskych zápästí. Vodotesnosť hodiniek je 100 m.
Hodinky Bulova Racer Chronograph 98B468 sú ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá športové hodinky s výrazným charakterom a pretekárskou DNA.
Recenzie a testy:
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Bulova |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Športové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Miyota 0S21 |
| Presnosť chodu v sekundách | ±20 s / mesiac |
| Presnosť merania stopiek | 1/1 sek. |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 42 mm |
| Výška puzdra | 13 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Zelená |
| Tvar puzdra | Sudkové |
| Dĺžka puzdra (lug-to-lug) | 47 mm |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 22 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ |
| Farba náramku | Strieborná |
| Spona | Motýľová spona |
| Rychlostěžejky | áno |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Stopky |
| Stopky | Áno |
| Tachymeter | Áno |
| Luminiscencia | ručičky a indexy |
| Ďalšie funkcie | 24-hodinové zobrazenie času |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Št 9-19
Pi-So 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske hodinky Bulova Pánske hodinky so stopkami Pánske oceľové hodinky Archive Series Archive Series Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky s dátumom Pánske strieborné hodinky Pánske športové hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Bulova Pánske hodinky s oceľovým náramkom Hodinky darček pre muža Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Pánske zelené hodinky
Príbeh značky Bulova začína v r. 1875 a má korene v Čechách. Zakladateľom bol totiž český rodák Josef Bulova, ktorý v New Yorku zakladá J. Bulova Company. Podarilo sa mu vybudovať veľkú hodinársku manufaktúru. V roku 1912 bola výroba presunutá do švajčiarskeho Bielu. Okrem vývoja technologických noviniek bodovala firma aj na poli marketingu. Ako prvá využila televízne reklamy.
Najväčšie úspechy dosahovala Bulova vo vývine elektronicky poháňaných hodiniek. Vrcholom bolo uvedenie systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O ďalší legendárny moment sa postaral americký astronaut David Scott. Ten pri misii Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na prechádzku po Mesiaci.
Značka Bulova nezaháľa a ďalej ponúka špičkové produkty na poli presnosti. V ponuke nájdeme High performance quartz strojček pracujúci na vysokej frekvencii (262 kHz) s presnosťou cca 10s za rok, prípadne strojček Curv, ktorý je navyše prvým zahnutým strojčekom s chronografom na svete.
Modelové rady: Archive Series Automatic Classic Curv Crystal Diamond Grammy Modern Marine Star Precisionist Rubaiyat Accutron
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Bulova.
Informácie o výrobcovi: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: