| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Hmotnosť | 65 g |
| Vodotesnosť | 50 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
65 g
Vodotesnosť
50 m
Elegantné dámske hodinky Candino C4791/4, ktoré sú vhodné do spoločnosti aj na každodenné nosenie, kladú dôraz na pôsobivé detaily a jednoduchosť svojho dizajnu.
Puzdro s priemerom 33,5 mm je vyrobené z ušľachtilej ocele 316L so zlatou PVD úpravou. Čierny perleťový ciferník tvorí dokonalé pozadie pre elegantné ručičky vo farbe puzdra. Okrem zlatých rímskych číslic sú charakteristickým prvkom modelu číre kryštály osadené na pozíciách indexov. Všetko je chránené kvalitným zafírovým sklíčkom.
Quartzový model na batériové napájanie poháňa osvedčený švajčiarsky strojček Ronda 1062. Model je vodotesný do 50 m (5 ATM), takže sa nemusíte obávať umývania rúk a sprchovania, ale hodinky zvládnu aj plávanie. Hodinky sú vybavené 18 mm širokým oceľovým náramkom v dizajne, ktorý dokonale ladí so vzhľadom puzdra.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Candino |
| Určenie | Dámske |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 65 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Ronda 1062 |
| Presnosť chodu v sekundách | ±20 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Rozmer puzdra | 33,5 mm |
| Výška puzdra | 5,9 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna perleť |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Zlaté |
| Šírka pásku | 18 mm |
| Materiál pásku | Nerezová oceľ s PVD úpravou |
| Farba náramku | Zlatá |
| Rychlostěžejky | nie |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Pi 9-19
So-Ne 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske oceľové hodinky Dámske spoločenské hodinky Dámske švajčiarske hodinky Dámske zlaté hodinky Dámske batériové hodinky (Quartz) Dámske hodinky do 400 EUR Dámske hodinky novinky Candino pre páry Candino pre páry Dámske hodinky s oceľovým náramkom Candino Dámske hodinky so zafírovým sklíčkom Dámske hodinky Candino
Švajčiarsku značku Candino založil pán Adolf Flury-Hug v roku 1947 vo švajčiarskom Herbetswile. Dnes ponúkajú prevažne módne hodinky, avšak s dobrým pomerom cena/kvalita. Za všetko hovorí už len splnenie podmienok na označenie Swiss Made, ktoré je samo o sebe zárukou kvality.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Candino.
Informácie o výrobcovi: Festina Candino Watch AG, Bubenberg-Strasse 7, 2502 Biel, Švajčiarsko / candino-biel@festinagroup.ch
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: