| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Živica |
| Materiál sklíčka | Plast |
| Hmotnosť | 41 g |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Živica
Materiál sklíčka
Plast
Hmotnosť
41 g
Vodotesnosť
100 m
Casio WS-1800-3AVEF zo série Classic Collection sú pánske multifunkčné športové hodinky, ktoré sú všeobecne obľúbené pre svoj skvelý pomer ceny a výkonu a odolnosť. Práve kombinácia funkcií, odolnosti a dlhej výdrže batérie z nich robí ideálnu voľbu na každodenné nosenie a športové aktivity.
Najvýraznejším prvkom modelu je netradičný digitálny displej s originálnym grafickým zobrazením, ktorý umožňuje rýchlu orientáciu v čase a funkciách. Štýl displeja s odpočítavacími čiarami dodáva hodinkám osobitý charakter a zároveň zvyšuje praktickosť merania času.
Hodinky Casio WS 1800-3AV ponúkajú bohatý súbor funkcií. Okrem zobrazenia času, dátumu a dňa v týždni je k dispozícii svetový čas, stopky, budík alebo pokročilý intervalový časovač s možnosťou nastavenia viacnásobného odpočítavania. Samozrejmosťou je plne automatický kalendár a možnosť voľby 12/24 hodinového formátu. Pre bezproblémovú čitateľnosť v tme a za zhoršených svetelných podmienok sú hodinky vybavené LED osvetlením displeja. Displej hodiniek je chránený plastovým sklíčkom.
Živicové puzdro hodiniek dopĺňa zelený živicový remienok. Vďaka prehľadnému displeju a prakticky riešenému ovládaniu so 4 tlačidlami sa hodinky čoskoro stanú vašou prirodzenou súčasťou. Veľkou výhodou modelu je dlhá životnosť batérie až 10 rokov. Priemer puzdra 45 mm robí z hodiniek veľké hodinky. Vodotesnosť tohto modelu je 100 m, takže ho nemusíte odkladať pri sprchovaní alebo plávaní.
Podcast:
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Casio |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 41 g |
| Záruka | 2 roky |
| Pôvod | Japonské |
| Použitie | Športové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | 3583 |
| Rezerva chodu | 10 rokov |
| Presnosť chodu v sekundách | ±30 s / mesiac |
| Presnosť merania stopiek | 1/1 sek. |
| Materiál puzdra | Živica |
| Rozmer puzdra | 45 mm |
| Výška puzdra | 13,8 mm |
| Materiál sklíčka | Plast |
| Číselník | Digitálny |
| Farba číselníka | Čierna, sivá |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Dĺžka puzdra (lug-to-lug) | 48,2 mm |
| Farba puzdra | Zelené |
| Materiál pásku | Živica |
| Farba náramku | Zelená |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Budík, Podsvietenie, Automatický kalendár, Duálny čas / GMT, Svetové časy |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Duálny čas | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ďalšie funkcie | Režim 12/24, Automatický kalendár, Odpočet, Svetové časy |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Št 9-19
So 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske hodinky do 80 EUR Pánske hodinky so stopkami Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky Casio Pánske hodinky do 200 EUR Pánske hodinky s dátumom Pánske japonské hodinky Pánske športové hodinky Pánske čierne hodinky Pánske hodinky do 400 EUR Pánske hodinky s budíkom Pánske hodinky novinky Pánske hodinky s GMT (druhý čas) Pánske plastové hodinky Classic Collection Classic Collection Pánske hodinky s oceľovým náramkom Casio Pánske zelené hodinky Pánske hodinky s plastovým sklíčkom
Japonské Casio patria medzi najpredávanejšie hodinárske značky na svete. Prvé hodinky z dielne Casia boli digitálne a zároveň ako prvé na svete zobrazovali dátum. Záľuba v digitálnych hodinkách Casio neopúšťa ani dnes, hoci veľkú časť sortimentu už tvoria aj analógové hodinky alebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Do histórie hodinárčiny sa Casio zapísalo svojím radom superodolných hodiniek G-Shock, ktoré vybavilo ľahkou, ale dostatočne odolnou konštrukciou (voči pádu až z 10 m, nárazom, vibráciám, magnetickému poľu a výkyvom teplôt) a skvelým pomerom kvality a ceny. Sláva hodiniek G-Shock si časom vyžiadala aj odľahčenú dámsku verziu – Baby-G. Veľkej obľube sa teší aj rad outdoorových hodiniek Casio Pro Trek alebo Casio Edifice. Casio nezaostáva ani na poli moderných technológií, dôkazom sú modely vybavené technológiou Bluetooth, solárny pohon Tough Solar alebo vysoko presné rádiovo riadené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Casio.
Informácie o výrobcovi: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Nemecko / info@casio.de
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: