Pánske hodinky Certina DS-1 Big Date 60th Anniversary C029.426.11.091.60
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 132 g
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS-1 Big Date 60th Anniversary C029.426.11.091.60
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
11 mm
Priemer puzdra
40 mm
Videá
Videá Certina DS-1 Big Date 60th Anniversary C029.426.11.091.60
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 132 g
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.651 Nivachron™
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 11 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Zelená
Priehľadné zadné veko Nie
Remienok
Šírka pásku 20 mm