Pánske hodinky Certina DS-1 Big Date C029.426.11.041.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 131 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Certina
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Certina
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS-1 Big Date C029.426.11.041.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
12,5 mm
Priemer puzdra
41 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Certina DS-1 Big Date C029.426.11.041.00
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Certina
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 131 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.651
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±20 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 41 mm
Výška puzdra 12,5 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm