Pánske hodinky Certina DS-1 Powermatic 80 C029.207.11.041.00
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 105 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS-1 Powermatic 80 C029.207.11.041.00
Šírka remienka
19 mm
Výška puzdra
11 mm
Priemer puzdra
38 mm
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 105 g
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.611 s vláskem z Nivachronu
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±20 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 38 mm
Výška puzdra 11 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 45 mm
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 19 mm