Pánske hodinky Certina DS-1 Powermatic 80 C029.207.11.051.00
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 105 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Na ceste 1 ks — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS-1 Powermatic 80 C029.207.11.051.00
Šírka remienka
19 mm
Výška puzdra
11 mm
Priemer puzdra
38 mm
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 105 g
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.611 s vláskem z Nivachronu
Rozmer puzdra 38 mm
Výška puzdra 11 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 45 mm
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 19 mm