Pánske hodinky Certina DS Action GMT Powermatic 80 C032.929.11.041.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 195 g
Vodotesnosť 200 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Certina
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Certina
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS Action GMT Powermatic 80 C032.929.11.041.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
13,8 mm
Priemer puzdra
41 mm
Parametre
Značka Certina
Určenie Pánske
Vodotesnosť 200 m
Hmotnosť 195 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové, Potápačské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.661 GMT
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách -10/+25 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 41 mm
Výška puzdra 13,8 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm