Pánske hodinky Certina DS Action Quartz C048.410.11.041.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 162 g
Vodotesnosť 300 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Certina
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Certina
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS Action Quartz C048.410.11.041.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
11,2 mm
Priemer puzdra
40 mm
Parametre
Značka Certina
Určenie Pánske
Vodotesnosť 300 m
Hmotnosť 162 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Potápačské, Univerzálne (GADA)
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA F06.412 PreciDrive
Presnosť chodu v sekundách ±10 s / rok
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 11,2 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 48 mm
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm