Pánske hodinky Certina DS Action Quartz C048.410.17.051.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 90 g
Vodotesnosť 300 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS Action Quartz C048.410.17.051.00
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
11,2 mm
Priemer puzdra
40 mm
Vodotesnosť 300 m
Hmotnosť 90 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Športové
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 11,2 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 48 mm
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm