Pánske hodinky Citizen Global Radio Controlled CB0010-88L
Pohon Solárny
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 149 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Na ceste 1 ks — 14. 05. u vás
Certifikát, návod a krabička
Záruka 7 let
Skrátenie remienka zadarmo
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Citizen
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Citizen
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Citizen Global Radio Controlled CB0010-88L
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
23 mm
Výška puzdra
10 mm
Priemer puzdra
43 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Citizen Global Radio Controlled CB0010-88L
Načítať ďalšie videá
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Citizen
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 149 g
Záruka 7 rokov
Pôvod Japonské
Použitie Spoločenské, Univerzálne (GADA)
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Solárny
Strojček Citizen H145
Rezerva chodu 6 mesiacov (24 mesiacov v úspornom režime)
Presnosť chodu v sekundách V režime nastavenia času rádiovým signálom žiadna odchýlka
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 43 mm
Výška puzdra 10 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 23 mm