| Pohon | Automatický |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Hmotnosť | 94 g |
| Vodotesnosť | 300 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
94 g
Vodotesnosť
300 m
Nový prírastok do radu Grand Ocean od švajčiarskej značky Edox. Pánsky model Automatic.
Pánske hodinky EDOX Grand Ocean Automatic 80140-37NAN-NIR z radu Grand Ocean ponúkajú športový dizajn v kombinácii s kvalitným a odolným spracovaním, vďaka ktorému sú skvelou voľbou na voľný čas a každodenné nosenie.
Puzdro s priemerom 40 mm je vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele 316L s čiernou PVD úpravou. Ručičky a indexy vo farbe ružového zlata vytvárajú zaujímavý kontrast na čiernom ciferníku s reliéfnym vzorom, ktorý evokuje plynulý pohyb, hĺbku a neustále sa meniacu energiu mora. Ručičky aj malé bodky umiestnené medzi indexmi a vonkajšou stupnicou ciferníka sú luminiscenčné . O bezpečnosť hodiniek sa stará nielen zafírové sklíčko, ale aj skrutkovacia korunka so systémom Double O'ring - dvojité utesnenie korunky a zadného krytu. Veľmi zaujímavý je aj pohľad na ciferník hodiniek, ktorý zdobí detailná kompasová ružica, ktorej otvorený dizajn dáva možnosť pozorovať presnú prácu strojčeka.
Presný chod modelu zabezpečuje švajčiarsky mechanický strojček s automatickým náťahom Sellita SW 200 s rezervou chodu 38 h. Vodotesnosť hodiniek je 300 m (30 ATM), a preto sú vhodné na plávanie aj potápanie. Hodinky sú vybavené remienkom NATO, ktorý je vysoko odolný, vodotesný, rýchloschnúci a vydrží aj hrubšie zaobchádzanie.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Edox |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 300 m |
| Hmotnosť | 94 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Športové, Potápačské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | Sellita SW 200 |
| Rezerva chodu | 38 hodín |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Rozmer puzdra | 40 mm |
| Výška puzdra | 11 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Čierne |
| Materiál pásku | NATO |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Nie |
| Luminiscencia | Ručičky a body |
| Korunka skrutkovacia | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske automatické hodinky Pánske oceľové hodinky Pánske švajčiarske hodinky Pánske športové hodinky Grand Ocean Grand Ocean Pánske čierne hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Pánske mechanické hodinky Pánske potápačské hodinky Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Pánske hodinky Edox
EDOX patrí k najrýchlejšie rastúcim švajčiarskym hodinárskym spoločnostiam v cenovej hladine od 400 do 4.000 EUR. Buduje si trvalé meno v oblasti športovej časomiery ako "časomiera majstrov". EDOX je nezávislá švajčiarska značka hodiniek, ktorá je prevažne zameraná na športové modely.
Hodinky EDOX nesú prestížne Swiss Made logo, dôležitú a právne chránenú známku kvality luxusných švajčiarskych hodiniek. Od roku 1884 sú hodinky EDOX ručne zostavované šikovnými hodinármi vo švajčiarskej Jure, oblasti, ktorá je celosvetovo preslávená svojim hodinárskym umením.
Informácie o výrobcovi: Montres Edox et Vista SA, La Sagne au Droz 18, 2714 Les Genevez JU, Švajčiarsko / info@edox.ch
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: