| Pohon | Automatický |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Hmotnosť | 155 g |
| Vodotesnosť | 300 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
155 g
Vodotesnosť
300 m
Nový prírastok do radu Grand Ocean od švajčiarskej značky Edox. Pánsky model Dátum.
Puzdro a náramok sú vyrobené z ušľachtilej ocele 316L. Priemer puzdra je príjemných 40 mm. O presný chod hodiniek sa stará švajčiarsky strojček Sellita SW 200 - ide o mechanický strojček s automatickým náťahom. Hodinky majú zafírové sklíčko. Vodotesnosť tohto modelu je 30 ATM - je teda vhodný na plávanie aj potápanie. Korunka je prešitá systémom Double O'ring - dvojité tesnenie korunky a zadného krytu.
Ručičky a indexy sú z ružového zlata, čo krásne kontrastuje so svetlým ciferníkom, na ktorom sú detaily vlniek, symbolizujúce spojenie tohto modelového radu s oceánmi, moriami a plachtením. Ručičky aj malé bodky medzi indexmi a vonkajšou stupnicou ciferníka sú luminiscenčné.
Dátum je umiestnený vedľa indexu na "3" hodine. Výška puzdra je 11,2 mm a hmotnosť hodiniek je 155 g. Na náramku sa nachádza bezpečnostné sklápacie zapínanie s logom Edox.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Edox |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 300 m |
| Hmotnosť | 155 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Športové, Potápačské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | Edox Caliber 80 (SW 200) |
| Rezerva chodu | 38 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | +/- 30 s |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 40 mm |
| Výška puzdra | 11,9 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Biela |
| Veko na závit | Áno |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Oceľ |
| Farba náramku | Strieborná |
| Spona | motýlové |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Nie |
| Luminiscencia | Ručičky a indexy |
| Korunka skrutkovacia | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske automatické hodinky Pánske oceľové hodinky Pánske švajčiarske hodinky Hodinky Pánske strieborné hodinky Pánske športové hodinky Grand Ocean Grand Ocean Pánske biele hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Pánske mechanické hodinky Pánske potápačské hodinky Pánske hodinky s oceľovým náramkom Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Edox Pánske hodinky Edox
EDOX patrí k najrýchlejšie rastúcim švajčiarskym hodinárskym spoločnostiam v cenovej hladine od 400 do 4.000 EUR. Buduje si trvalé meno v oblasti športovej časomiery ako "časomiera majstrov". EDOX je nezávislá švajčiarska značka hodiniek, ktorá je prevažne zameraná na športové modely.
Hodinky EDOX nesú prestížne Swiss Made logo, dôležitú a právne chránenú známku kvality luxusných švajčiarskych hodiniek. Od roku 1884 sú hodinky EDOX ručne zostavované šikovnými hodinármi vo švajčiarskej Jure, oblasti, ktorá je celosvetovo preslávená svojim hodinárskym umením.
Informácie o výrobcovi: Montres Edox et Vista SA, La Sagne au Droz 18, 2714 Les Genevez JU, Švajčiarsko / info@edox.ch
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: