| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Hmotnosť | 90 g |
| Vodotesnosť | 300 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
90 g
Vodotesnosť
300 m
Nový prírastok do radu Grand Ocean od švajčiarskej značky Edox. Dámsky model Date Lady.
Puzdro a náramok sú vyrobené z ušľachtilej ocele 316L. Priemer puzdra je príjemných 33 mm. Hodinky majú zafírové sklíčko. Vodotesnosť tohto modelu je 30 ATM - je teda vhodný na plávanie aj potápanie. Korunka je skrutkovacia so systémom Double O'ring - dvojité tesnenie korunky a zadného krytu.
Ručičky a indexy sú strieborné a krásne kontrastujú s ružovým ciferníkom, ktorý zachytáva detaily vĺn, čo symbolizuje spojenie tohto modelového radu s oceánmi, moriami a jachtingom. Ručičky aj malé bodky umiestnené medzi indexmi a vonkajšou stupnicou ciferníka sú luminiscenčné. Dátum je umiestnený vedľa indexu na "3" hodine. Výška puzdra je 11,2 mm a hmotnosť hodiniek je 55 g. Hodinky majú prepletaný remienok NATO v čierno-ružovej kombinácii.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Edox |
| Určenie | Dámske |
| Vodotesnosť | 300 m |
| Hmotnosť | 90 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Športové, Potápačské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Caliber 53 (Ronda 515) |
| Rezerva chodu | 24 mesiacov |
| Presnosť chodu v sekundách | -10/+20 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 33 mm |
| Výška puzdra | 11,2 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Ružová |
| Veko na závit | Áno |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | motýlové |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum |
| Luminiscencia | Ručičky a indexy |
| Korunka skrutkovacia | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske oceľové hodinky Dámske švajčiarske hodinky Dámske batériové hodinky (Quartz) Dámske strieborné hodinky Dámske športové hodinky Hodinky Dámske čierne hodinky Grand Ocean Dámske hodinky nad 400 EUR Dámske hodinky novinky Dámske potápačské hodinky Dámske hodinky s dátumom Dámske ružové hodinky Dámske hodinky so zafírovým sklíčkom Edox Dámske hodinky Edox
EDOX patrí k najrýchlejšie rastúcim švajčiarskym hodinárskym spoločnostiam v cenovej hladine od 400 do 4.000 EUR. Buduje si trvalé meno v oblasti športovej časomiery ako "časomiera majstrov". EDOX je nezávislá švajčiarska značka hodiniek, ktorá je prevažne zameraná na športové modely.
Hodinky EDOX nesú prestížne Swiss Made logo, dôležitú a právne chránenú známku kvality luxusných švajčiarskych hodiniek. Od roku 1884 sú hodinky EDOX ručne zostavované šikovnými hodinármi vo švajčiarskej Jure, oblasti, ktorá je celosvetovo preslávená svojim hodinárskym umením.
Informácie o výrobcovi: Montres Edox et Vista SA, La Sagne au Droz 18, 2714 Les Genevez JU, Švajčiarsko / info@edox.ch
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: