| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ s IP úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Hmotnosť | 88 g |
| Vodotesnosť | 50 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ s IP úpravou
Materiál sklíčka
Minerálne
Hmotnosť
88 g
Vodotesnosť
50 m
Hodinky Festina 20640/B z kolekcie Boyfriend spájajú svieži módny vzhľad s praktickými funkciami, ktoré ocení každá moderná žena, ktorá sleduje aktuálne trendy a chce podčiarknuť svoj štýl aj v každodennom zhone.
Zelený ciferník zasadený do okrúhleho oceľového puzdra s priemerom 36,8 mm a zlatou IP úpravou okamžite upúta pozornosť a dodá outfitu jemný, originálny akcent. Ciferník je dokonalým pozadím pre elegantné ručičky a indexy v zlatej farbe. Všetko je chránené minerálnym sklíčkom.
Vo vnútri dámskych batériových quartzových hodiniek pracuje strojček Miyota 2035 s presnosťou chodu ±20 s / mesiac. Hodinky sú vybavené 19 mm širokým oceľovým náramkom, ktorý dokonale ladí s puzdrom. Model má vodotesnosť 50 m (5 ATM), vďaka čomu zvládne bežný kontakt s vodou pri umývaní rúk, sprchovaní alebo daždi.
Model sa často označuje ako F20640/B
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Festina |
| Určenie | Dámske |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 88 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Miyota 2035 |
| Presnosť chodu v sekundách | ±20 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ s IP úpravou |
| Rozmer puzdra | 36,8 mm |
| Výška puzdra | 9,2 mm |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Zelená |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Zlaté |
| Šírka pásku | 19 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ s IP úpravou |
| Farba náramku | Zlatá |
| Spona | Preklápacia |
| Rychlostěžejky | nie |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Pi 9-19
So-Ne 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske oceľové hodinky Dámske spoločenské hodinky Dámske zlaté hodinky Boyfriend Boyfriend Dámske batériové hodinky (Quartz) Dámske hodinky do 200 EUR Dámske hodinky do 400 EUR Dámske hodinky novinky Dámske hodinky Festina Dámske hodinky s oceľovým náramkom Dámske hodinky s minerálnym sklíčkom Dámske zelené hodinky
Korene značky Festina siahajú do Švajčiarska roku 1902, kde táto značka vzniká. Následne sa cez niekoľko majiteľov dostáva pod španielsku nadvládu. Časť produkcie je ale stále kompletovaná vo Švajčiarsku a nesie tak označenie Swiss made.
S viac ako storočnou tradíciou sa Festina stala veľmi populárnym výrobcom hodiniek, ktorých dizajn nasleduje aktuálne módne trendy. V Českej republike sa teší obzvlášť veľkej obľube.
Festina podporuje cyklistiku a preteky Giro d’Italia a Tour of Britain (kedysi hlavne Tour de France).
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Festina.
Informácie o výrobcovi: Festina Candino Watch AG, Bubenberg-Strasse 7, 2502 Biel, Švajčiarsko / info@festina.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: