| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ s IP úpravou |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Hmotnosť | 192 g |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ s IP úpravou
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
192 g
Vodotesnosť
100 m
Najnovšou inováciou spoločnosti Festina je špeciálna edícia Chrono Bike Connected 20547/2 . Model určený pre moderných mužov, ktorí oceňujú eleganciu a funkčnosť. Hodinky kombinujú dynamický dizajn kolekcie Chrono Bike s modernými inteligentnými funkciami, vďaka ktorým získate praktického pomocníka na každodenný život a šport.
Oceľové puzdro, zafírové sklíčko, vodotesnosť 100 m (10 ATM) a oceľový náramok vytvárajú kombináciu, ktorá spája vysokú odolnosť s maximálnym komfortom. Ponúkajú pripojenie k smartfónu, 17 užitočných funkcií vrátane krokomeru, notifikácií alebo ovládania hudby.
Okrúhle puzdro hodiniek s priemerom 45,5 mm zaraďuje model do kategórie väčších hodiniek. Hoci na ciferníku nájdete málo údajov, v žiadnom prípade mu nechýba prehľadnosť a čitateľnosť. Tú okrem iného zabezpečuje výrazná farba minútovej ručičky. Vo vnútri hodiniek pracuje hybridný strojček MBT003.5-L, ktorý kombinuje klasický analógový hodinkový strojček s inteligentným modulom Bluetooth.
Okrem klasického analógového zobrazenia času ponúka model množstvo užitočných funkcií:
Upozornenie na pohyb - pripomína vám, aby ste boli aktívni, keď dlho sedíte
Automatické časové pásmo - vždy presný čas podľa vašej aktuálnej polohy
Tichý budík - vibrácie bez zvuku
Filtrované upozornenia - upozornenia len od vybraných kontaktov
Prichádzajúci hovor - možnosť stlmiť alebo odmietnuť hovor
Dátum a deň v týždni - zobrazenie stlačením tlačidla
Chronograf - presné meranie času
Druhé časové pásmo - zobrazenie času kdekoľvek na svete
Časovač - efektívna správa času
Ukladanie polohy - zapamätanie aktuálnej polohy na mape
Nájsť telefón - jednoduché vyhľadanie telefónu
Walk me home - zdieľanie vašej polohy s vybranými ľuďmi
Podpora IFTTT - prepojenie s inteligentnými aplikáciami a zariadeniami
Ovládanie fotoaparátu - diaľkové spustenie fotoaparátu
Ovládanie hudby - prehrávanie a ovládanie hlasitosti
Počasie - rýchle informácie o aktuálnej teplote
Krokomer - sledovanie dennej aktivity
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Festina |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 192 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Športové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Presnosť chodu v sekundách | ±20 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ s IP úpravou |
| Rozmer puzdra | 45,5 mm |
| Výška puzdra | 14,6 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Modrá |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Modré |
| Šírka pásku | 21,8 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ s IP úpravou |
| Farba náramku | Modrá |
| Spona | Preklápacia |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Budík, Bluetooth, Krokomer, Smart funkcie |
| Stopky | Áno |
| Budík | Áno |
| Duálny čas | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Luminiscencia | ručičky a indexy |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Pi 9-19
So-Ne 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske hodinky so stopkami Pánske oceľové hodinky Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky s dátumom Pánske športové hodinky Pánske hodinky s budíkom Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Pánske hodinky Festina Chrono Bike Chrono bike Pánske modré hodinky Pánske hodinky s bluetooth Pánske hodinky s oceľovým náramkom Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom
Korene značky Festina siahajú do Švajčiarska roku 1902, kde táto značka vzniká. Následne sa cez niekoľko majiteľov dostáva pod španielsku nadvládu. Časť produkcie je ale stále kompletovaná vo Švajčiarsku a nesie tak označenie Swiss made.
S viac ako storočnou tradíciou sa Festina stala veľmi populárnym výrobcom hodiniek, ktorých dizajn nasleduje aktuálne módne trendy. V Českej republike sa teší obzvlášť veľkej obľube.
Festina podporuje cyklistiku a preteky Giro d’Italia a Tour of Britain (kedysi hlavne Tour de France).
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Festina.
Informácie o výrobcovi: Festina Candino Watch AG, Bubenberg-Strasse 7, 2502 Biel, Švajčiarsko / info@festina.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: