| Pohon | Automatický |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 50 m |
Produkt momentálne nie je dostupný. Zanechajte nám email a dozviete sa ako prvé, že je opäť skladom.
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
Vodotesnosť
50 m
Nový model 2026 MeisterSinger Pangaea sa úplne odlišuje od predchádzajúcich modelov značky. U značky MeisterSinger sme si už zvykli na netradičné, ale o to zaujímavejšie zobrazovanie času pomocou jednej ručičky, ale modely Panthero posúvajú tento eskapement ešte o niečo ďalej.
Puzdro hodiniek s priemerom 40 mm je vyrobené z ušľachtilej ocele v kombinácii so zlatou PVD úpravou. Zaujímavým detailom je novo navrhnutá korunka odrážajúca dokonalú symetriu puzdra.
Hlavným znakom hodiniek je však jednoduchý, ale veľmi pôsobivý modrý ciferník, ktorý stelesňuje štýl a eleganciu. Je zasadený do mimoriadne úzkeho rámčeka. Na ciferníku, ktorý zobrazuje čas minimalistickým, pokojným a úplne intuitívnym spôsobom, sa nachádza štíhla ručička v tvare ihly, ktorá meria uplynulý čas. V spodnej časti štruktúrovaného ciferníka potom nájdeme jemne rotujúce slnečné koliesko MeisterSinger - subtílny ukazovateľ chodu, ktorý nahrádza sekundovú ručičku a potvrdzuje, že strojček je v prevádzke bez toho, aby narušil čistotu a harmóniu ciferníka. Táto novo koncipovaná geometria dodáva ciferníku pozoruhodný pocit hĺbky, dynamického napätia a vlastného jedinečného zmyslu pre poriadok.
Vo vnútri hodiniek pracuje automatický strojček Sellita SW261 švajčiarskej výroby s rezervou chodu 38 hodín. Sklíčko hodiniek je zafírové a poskytuje maximálnu ochranu proti poškriabaniu. Vodotesnosť tohto modelu je 50 m ( 5 barov), takže vydrží základný kontakt s vodou, napríklad dážď alebo sprchovanie. Eleganciu hodiniek podčiarkuje kvalitný kožený remienok.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | MeisterSinger |
| Určenie | Pánske, Dámske, Unisex |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Nemecké |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | Sellita SW261 |
| Rezerva chodu | 38 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | -10/+25 s / deň |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Rozmer puzdra | 40 mm |
| Výška puzdra | 11,7 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Modrá |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné, Zlaté |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Koža |
| Farba náramku | Hnedá |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | nie |
| Luminiscencia | Nie |
| Ďalšie funkcie | Jednoručkové zobrazenie času |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske automatické hodinky Dámske oceľové hodinky Dámske spoločenské hodinky Dámske zlaté hodinky Pánske automatické hodinky Pánske oceľové hodinky Pánske spoločenské hodinky Pánske zlaté hodinky Dámske strieborné hodinky Pánske strieborné hodinky Dámske nemecké hodinky Pánske nemecké hodinky Dámske hodinky nad 400 EUR Dámske hodinky novinky Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Dámske mechanické hodinky Pánske mechanické hodinky Dámske hnedé hodinky Pánske hnedé hodinky Dámske modré hodinky Pánske modré hodinky Dámske hodinky s koženým remienkom Pánske hodinky s koženým remienkom Dámske hodinky so zafírovým sklíčkom Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Dámske hodinky MeisterSinger MeisterSinger Pánske hodinky MeisterSinger
Zabudnite na rýchly zhon dnešnej doby, hekticky tikajúcu či plynulo idúcu sekundovú ručičku, zistite, že ani tá minútová nie je potrebná. Venujte všetku svoju pozornosť svojmu obľúbenému rituálu a nechajte čas voľne plynúť. Práve pre vás sú tu hodinky MeisterSinger, známe svojou jednou ručičkou a sloganom "Rituals of Time".
Svoje prvé jednoručičkové hodinky predstavil MeisterSinger už v roku 2001. Všeobecne by sa dalo povedať, že jednoručičkové hodiny odkazujú na historické zobrazovanie času slnečnými hodinami a neskôr vežovými hodinami. Pre MeisterSinger je potom typické aj používanie dvojciferného zápisu pre hodiny a skvele čitateľné ciferníky, inšpirované meracími prístrojmi.
Názov MeisterSinger je paralelou na označenie stredovekého speváka, prinášajúceho nový spevácky element. Súčasťou loga MeisterSinger je symbol Fermata, značiaci v notovom zápise pauzu, čím odkazuje na uvoľnený prístup k času.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky MeisterSinger.
Informácie o výrobcovi: MeisterSinger GmbH & Co. KG, Hafenweg 46, Postfach 55 23, 48030 Münster, Nemecko / info@meistersinger.de
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: