Dámske hodinky Mido Baroncelli Lady Day & Night M039.207.16.106.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 42 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Mido
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Mido
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Baroncelli Lady Day & Night M039.207.16.106.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
16 mm
Výška puzdra
9,9 mm
Priemer puzdra
33 mm
Parametre
Značka Mido
Určenie Dámske
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 42 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 80
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 33 mm
Výška puzdra 9,9 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela perleť
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 16 mm