Dámske hodinky Mido Baroncelli Midnight Blue Lady M7600.4.15.1
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 77 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Mido
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Mido
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Baroncelli Midnight Blue Lady M7600.4.15.1
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
15 mm
Výška puzdra
8,7 mm
Priemer puzdra
29 mm
Parametre
Značka Mido
Určenie Dámske
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 77 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 48
Rezerva chodu 48 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 29 mm
Výška puzdra 8,7 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 15 mm