Pánske hodinky Mido Commander Big Date M021.626.22.061.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 141 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Mido
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Mido
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Commander Big Date M021.626.22.061.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
12 mm
Priemer puzdra
42 mm
Parametre
Značka Mido
Určenie Pánske
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 141 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 80 Big Date
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 12 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Antracitová
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné, Ružové zlato
Remienok
Šírka pásku 22 mm