Pánske hodinky Mido Commander Gradient M021.407.36.411.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 69 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Commander Gradient M021.407.36.411.00
Šírka remienka
21 mm
Výška puzdra
10,8 mm
Priemer puzdra
40 mm
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 69 g
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 10,8 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Ružové zlato
Remienok
Šírka pásku 21 mm