Pánske hodinky Mido Multifort Skeleton Chronograph M038.662.37.050.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 119 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Mido
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Mido
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Multifort Skeleton Chronograph M038.662.37.050.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
23 mm
Výška puzdra
14,4 mm
Priemer puzdra
43 mm
Parametre
Značka Mido
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 119 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 60
Rezerva chodu 60 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Presnosť merania stopiek 1/4 sek.
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 43 mm
Výška puzdra 14,4 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 50 mm
Farba puzdra Čierne
Remienok
Šírka pásku 23 mm