Pánske hodinky Mido Ocean Star 200 M026.430.22.051.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 187 g
Vodotesnosť 200 m
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Ocean Star 200 M026.430.22.051.00
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
11,8 mm
Priemer puzdra
42,5 mm
Určenie Pánske
Vodotesnosť 200 m
Hmotnosť 187 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové, Potápačské
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 80
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42,5 mm
Výška puzdra 11,8 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Nie
Remienok
Šírka pásku 22 mm