Pánske hodinky Mido Ocean Star Chronograph M026.627.44.041.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Titán
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 151 g
Vodotesnosť 200 m
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Ocean Star Chronograph M026.627.44.041.00
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
15,6 mm
Priemer puzdra
44 mm
Určenie Pánske
Vodotesnosť 200 m
Hmotnosť 151 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové, Potápačské
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 60
Rezerva chodu 60 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Presnosť merania stopiek 1/1 sek.
Ciferník a púzdro
Materiál puzdra Titán
Rozmer puzdra 44 mm
Výška puzdra 15,6 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Nie
Remienok
Šírka pásku 22 mm