Pánske hodinky Mido Ocean Star Tribute M026.830.21.051.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 168 g
Vodotesnosť 200 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Mido
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Mido
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Ocean Star Tribute M026.830.21.051.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
21 mm
Výška puzdra
13,4 mm
Priemer puzdra
40,5 mm
Parametre
Značka Mido
Určenie Pánske
Vodotesnosť 200 m
Hmotnosť 168 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové, Potápačské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 80
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40,5 mm
Výška puzdra 13,4 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 21 mm