Dámske hodinky Mondaine Classic A658.30323.16OMV
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Minerálne
Hmotnosť 25 g
Vodotesnosť 30 m
Podrobný popis produktu
6 týždňov — 14. 05. u vás
Možnosti dopravy
Zostávajúci počet znakov: 255
Sledovať dostupnosť
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Mondaine
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Mondaine
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mondaine Classic A658.30323.16OMV
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
16 mm
Výška puzdra
7 mm
Priemer puzdra
30 mm
Parametre
Značka Mondaine
Určenie Dámske
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 25 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček Ronda 763E
Presnosť chodu v sekundách -10/+20 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 30 mm
Výška puzdra 7 mm
Materiál sklíčka Minerálne
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 16 mm