Pánske hodinky Mondaine Classic A660.30360.40SBD
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Minerálne
Hmotnosť 38 g
Vodotesnosť 30 m
Podrobný popis produktu
6 týždňov — 14. 05. u vás
Možnosti dopravy
Zostávajúci počet znakov: 255
Sledovať dostupnosť
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Mondaine
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Mondaine
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mondaine Classic A660.30360.40SBD
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
7,5 mm
Priemer puzdra
40 mm
Parametre
Značka Mondaine
Určenie Pánske
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 38 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček RONDA 513 RL
Presnosť chodu v sekundách -10/+20 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 7,5 mm
Materiál sklíčka Minerálne
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm