| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 200 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť
200 m
Elegancia v hlbinách a celosvetový prehľad času
Hodinky Timex Deepwater Reef 200 GMT predstavujú vrchol súčasnej potápačskej kolekcie Timex. Tieto hodinky nie sú len nástrojom na meranie času, ale aj poctou dobrodružstvu, ktoré nepozná hranice. Dizajn čerpá inšpiráciu z klasických modelov "náradných hodiniek" z druhej polovice 20. storočia, ale pridáva k nim moderné technológie a precízne spracovanie, ktoré si vyžaduje dnešný náročný používateľ.
Kľúčové vlastnosti:
GMT Complication: Ideálny spoločník pre cestovateľov. Vďaka štvrtej ručičke a otočnej lunete môžete sledovať čas v dvoch časových pásmach súčasne.
Odolnosť a certifikácia.
Jedinečný dizajn: Kombinácia brúsenej a leštenej ocele s výrazným ciferníkom zaručuje, že hodinky budú vyzerať skvele s neoprénom aj voľnočasovou bundou.
Model je vybavený švajčiarskym quartzovým strojčekom Ronda 515.24H s funkciou GMT. Na rozdiel od mechanických hodiniek ponúka tento strojček vysokú odolnosť voči nárazom a minimálnu údržbu.
Hodinky sú vybavené skrutkovacou korunkou a skrutkovacím eskapementom, čo je kľúčový prvok na zabezpečenie deklarovanej vodotesnosti 200 metrov.
Zafírové sklíčko s vysokou odolnosťou proti poškriabaniu zaručuje, že hodinky budú vyzerať ako nové aj po rokoch používania v náročnom teréne.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | TIMEX |
| Určenie | Pánske, Dámske, Unisex |
| Vodotesnosť | 200 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Športové, Potápačské, Univerzálne (GADA) |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Ronda 515.24H GMT |
| Presnosť chodu v sekundách | -10/+20 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 40 mm |
| Výška puzdra | 13 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 22 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ |
| Farba náramku | Strieborná |
| Spona | Preklápacia |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Duálny čas / GMT |
| Luminiscencia | Ručičky a indexy |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske oceľové hodinky Pánske oceľové hodinky Dámske batériové hodinky (Quartz) Dámske strieborné hodinky Dámske športové hodinky Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky s dátumom Pánske strieborné hodinky Pánske športové hodinky Dámske hodinky do 400 EUR Pánske čierne hodinky Pánske hodinky do 400 EUR Dámske hodinky novinky Dámske hodinky s GMT (druhý čas) Pánske hodinky novinky Dámske potápačské hodinky Pánske potápačské hodinky Pánske hodinky s GMT (druhý čas) Pánske univerzálne GADA hodinky Dámske hodinky s dátumom Dámske hodinky s oceľovým náramkom Pánske hodinky s oceľovým náramkom Dámske hodinky so zafírovým sklíčkom Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Dámske univerzálne GADA hodinky Dámske hodinky TIMEX Pánske hodinky TIMEX TIMEX
Timex je americká značka cenovo dostupných hodiniek, ktorá bola založená už v roku 1854 vo Waterbury v štáte Connecticut, kde sídli dodnes. Výrobca sa v súčasnosti sústredí na výrobu celého radu rôznych druhov hodiniek, od čisto športových digitálnych Ironman (legendárny je napríklad tento model z 90. rokov) až po formálne mechanické Marlin alebo veľmi populárny a dizajnovo mimoriadne vydarený retro rad Q Reissue, ktorý vychádza z každodenných hodiniek zo 70. až 90. rokov.
Hodinky od tohto výrobcu si v priebehu desaťročí právom vyslúžili reputáciu výborného pomeru ceny a výkonu, ktorý je pri "bežnom" dennom nosení samozrejme veľmi vítaný. Synonymom pre Timex je ich slogan 'It takes a licking and keeps on ticking', ktorý firma začala používať v 50. rokoch minulého storočia.
V dnešnej dobe je Timex notoricky preslávený početnými kolaboráciami so známymi i menej známymi značkami a osobnosťami, z ktorých často vznikajú unikátne a zberateľsky cenené kúsky. Prvá významná spolupráca tohto druhu uzrela svetlo sveta už v roku 1930, kedy Timex vydal spoločne so spoločnosťou Disney rad hodiniek inšpirovaných Mickey Mousom - tie ich vtedy dokonca zachránili pred finančným krachom.
Informácie o výrobcovi: Timex.com, Inc., 6 Armstrong Road, Shelton, CT 06484, USA / 1-203-346-5000
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: