Pánske hodinky Tissot Chemin des Tourelles Automatic 42mm T139.407.22.038.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 138 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Tissot
Podobné produkty
TISSOT PRC 100 SOLAR QUARTZ 39MM T151.422.36.051.00 - PRC 100 - ZNAČKY 495 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot Chemin des Tourelles Automatic 42mm T139.407.22.038.00
Tissot Chemin des Tourelles Automatic 42mm T139.407.22.038.00 985 € 4 týždne
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
11,3 mm
Priemer puzdra
42 mm
Parametre
Značka Tissot
Určenie Pánske
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 138 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček Powermatic 80
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±20 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 11,3 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Strieborná
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 47 mm
Farba puzdra Strieborné, Ružové zlato
Remienok
Šírka pásku 22 mm