Pánske hodinky Tissot Classic Dream Gent T129.410.22.031.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 139 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Tissot
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot Classic Dream Gent T129.410.22.031.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
8 mm
Priemer puzdra
42 mm
Parametre
Značka Tissot
Určenie Pánske
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 139 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA F06.115
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 8 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Strieborná
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 22 mm