hodinky Tissot Lepine T82.6.550.12
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Minerálne
Hmotnosť 53 g
Vodotesnosť 30 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Tissot
Podobné produkty
TISSOT PRC 100 SOLAR QUARTZ 34MM T151.822.33.021.00 - PRC 100 - ZNAČKY 615 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot Lepine T82.6.550.12
Výška puzdra
8,2 mm
Priemer puzdra
49 mm
Parametre
Značka Tissot
Určenie Pánske, Dámske, Unisex
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 53 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Vreckové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA F06.115
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 49 mm
Výška puzdra 8,2 mm