| Pohon | Automatický |
| Materiál puzdra | Ušlechtilá ocel a karbon |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | 74 g |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Ušlechtilá ocel a karbon
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
74 g
Vodotesnosť
100 m
Hodinky Tissot Pinarello Special Edition T162.408.97.061.00 sú športovým modelom, ktorý zaujme najmä netradičným dizajnom puzdra s korunkou na ľavej strane, použitím moderných materiálov a trojkou s certifikátom COSC.
Značky Tissot a Pinarello po prvýkrát spojili svoje svety a spojili viac ako 170 rokov švajčiarskej hodinárskej výroby s talianskou tradíciou renomovaného výrobcu vysoko výkonných bicyklov. Špeciálna edícia hodiniek Tissot Pinarello, inšpirovaná spoločnou vášňou pre cyklistiku a tvorivým úsilím s jasným cieľom, odráža hodnoty, ktoré obe značky vyznávajú: precíznosť, technologické remeslo a neustálu snahu o pokrok.
Hodinky Tissot T1624089706100 poháňa mechanický samonáťahový strojček ETA Powermatic 80.611 s 25 kameňmi a maximálnou rezervou chodu až 80 hodín. Frekvencia strojčeka je 3 Hz (21600 polofrekvencií za hodinu). Vďaka použitiu antimagnetického zotrvačníka zo zliatiny titánu Nivachron™, ktorý spolu so skupinou Swatch Group vyvinula manufaktúra Audemars Piguet, je tento kaliber vysoko odolný voči účinkom magnetických polí. Okrem ukazovateľa dátumu je strojček vybavený aj funkciou hacking (zastavenie sekundovej ručičky pri nastavovaní času). Vďaka certifikácii COSC je zaručená presnosť strojčeka na -4 /+6 sekúnd za deň. Prácu strojčeka možno pozorovať cez priehľadný zadný kryt.
Puzdro hodiniek je vyrobené z kombinácie nehrdzavejúcej ocele a kompozitného materiálu z uhlíkových vlákien. Puzdro čerpá priamu inšpiráciu z charakteristického dizajnu vidlice Pinarello, čím hodinkám dodáva jedinečnú identitu. Čierne poniklované indexy potiahnuté vrstvou Super-LumiNova® zabezpečujú optimálnu čitateľnosť a prinášajú rafinovanú technickú estetiku. Ručičky s ryhovanými fazetami zachytávajú svetlo jemnými odleskami, zatiaľ čo sekundová ručička - v tvare písmena "P" značky Pinarello a zakončená farbou Borealis, výrazným farebným prejavom hlboko spojeným s identitou značky - dodáva hodinkám výrazný farebný nádych a pohyb. Tento výnimočný ciferník je chránený zafírovým sklíčkom s antireflexnou vrstvou, ktoré je vysoko odolné voči poškriabaniu.
Na zápästí hodinky drží čierny gumový remienok s tŕňovou sponou a súčasťou balenia je aj čierny kožený remienok, takisto vybavený tŕňovou sponou. Vďaka vodotesnosti do 100 metrov (10 ATM) nie je potrebné hodinky sťahovať z ruky ani pri plávaní alebo šnorchlovaní. Budú tak skvelým partnerom nielen na každodenné nosenie, ale aj na športovanie vo vode a na súši.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Tissot |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 74 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Športové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | ETA Powermatic 80.611 s vláskem z Nivachronu |
| Rezerva chodu | 80 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | -4/+6 s / deň |
| Materiál puzdra | Ušlechtilá ocel a karbon |
| Rozmer puzdra | 43,1 mm |
| Výška puzdra | 12,15 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Šedá |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Asymetrické |
| Dĺžka puzdra (lug-to-lug) | 48 mm |
| Farba puzdra | Čierne |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Guma |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | áno |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Priehľadné zadné veko, COSC |
| Luminiscencia | Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske automatické hodinky Pánske oceľové hodinky Pánske švajčiarske hodinky Pánske hodinky s dátumom Pánske športové hodinky Special Collection Special Collection Pánske čierne hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Pánske mechanické hodinky Pánske hodinky Tissot Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Tissot
Tissot je značka s tradíciou od roku 1853 a v súčasnosti ide o najväčšieho švajčiarskeho výrobcu hodiniek. Značku založil Charles-Félicien Tissot v mestečku Le Locle v podhorí Jury a "plus" v logu značky symbolizuje švajčiarsku kvalitu a spoľahlivosť, ktorou sú hodinky Tissot vo svete preslávené.
Cieľ pána Tissota bolo vyrobiť skvelé hodinky za skvelú cenu a zároveň byť "tradičným inovátorom". Medzi míľniky patria napríklad Tissot Antimagnétique (1930) – prvé antimagnetické hodinky, Tissot Idea (1971) – prvé plastové mechanické hodinky alebo Tissot T-Touch Expert Solar (2014) – prvé solárne poháňané dotykové hodinky.
Tissot je oficiálnym partnerom Tour de France, pretekov Moto GP, hokeja alebo basketbalu a ponúka kolekcie s týmito športmi spojené.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Tissot. Viac na TissotWatches.com.
Informácie o výrobcovi: Tissot SA, Chemin des tourelles 17, 2400 Le Locle, Švajčiarsko / info@tissot.ch
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: